Kniha Krok vpred - scandinavianstudy.sk
Kniha Krok vpred

Kniha Krok vpred

Milí študenti, rodičia a učitelia,

chcem sa s Vami podeliť s tým, čo som získal za dve dekády môjho života strávenými v zahraničí a následne mojim návratom domov. Ak sa rozhodujete, či do zahraničia vycestovať, ponúkam skúsenosti zažité na vlastnej koži. Počnúc základnou motiváciou Vášho rozhodnutia, cez Vaše možnosti, až po to, čo Vás spolu, ako rodinu čaká.

Odchádzal som ako chlapec s minimom financií a neexistujúcou angličtinou. Časť svojich ciest som strávil prácou v UK a USA, časť cestovaním a časť štúdiom na univerzite v Dánsku. Po návrate domov som svoje skúsenosti zúročil aj pri zakladaní agentúry Scandinavian study. V agentúre kde pomáhame študentom s prijatím na zahraničné univerzity.

Verím, že táto kniha má šancu si nájsť miesto v domácej knižnici a že si v pravý čas nájde aj cestu do Vašich rúk. Napríklad vtedy, keď sa pred rodičov postaví dcéra s rozhodnutím, že chce ísť študovať na školu v zahraničí.  Alebo vtedy, keď syn príde za otcom s novinkou, že jeho spolužiak odchádza do zahraničia študovať a on by rád išiel s ním. Kniha príde vhod takisto rodičom, keď si nebudú vedieť dať doma rady so svojím dorastom a budú potrebovať pár dobrých argumentov, ako ho na nejaké obdobie ,,upratať” a ,,prenastaviť”.

Držím Vám palce urobiť ten správny krok vpred!

Príjemné čítanie, priatelia

Roman Hutira, Scandinavian study

Sťahuj TU: Kniha – Krok vpred alebo Sprievodca štúdiom v zahraničí – Roman Hutira – Scandinavian study 2019