Odbory Automation Engineering a Energy technology - scandinavianstudy.sk

Odbory Automation Engineering a Energy technology

Ponuka školy UCN čo sa neodmieta.

Škola UCN nám poslala ponuku s 10 voľnými miestami na odboroch Automation Engineering a Energy technology.V prípade ak by ste si chceli podať prihlášku resp. zvýšiť svoje šance na prijatie na jeden so spomenutých odborov, neváhajte nás kontaktovať na roman@scandinavianstudy.com

AUTOMATION ENGINEERING, UCN

Láka ťa technika, automatizácia a robotika? Snívaš o nestereotypnej práci v oblasti technologického vývoja a inovácií? Potom je odbor Automation Technology pre teba tým pravým!

Počas štúdia tohto oboru sa naučíš ako vytvárať a optimalizovať technické kontrolné systémy. Spolu s ďalšími študentmi sa budeš podieľať na vývoji energeticky úsporných a technologicky vyspelých systémoch priamo pre dánske i zahraničné firmy. Ako absolvent tohto programu sa môžeš uplatniť ako vývojový inžinier. Alebo budeš pracovať ako hlavný technik kontrolných, regulačných a monitoringových systémov a alebo ako programátor technologických systémov.

Študijný program zahŕňa tieto hlavné okruhy: Electrical engineering, Control and regulation technology, Robotics technology, Configuration and programming, Network technology

Viac info tu.

 

ENERGY TECHNOLOGY, UCN

Ak snívaš o tom stať sa vyhľadávaným odborníkom na energetiku, je odbor Energy Technology na UCN tým správnym prvým krokom!

Počas štúdia tohto programu sa naučíš zvládať úlohy týkajúce sa elektriky, vykurovanie, vody a odpadového hospodárstva. Osvojíš si vývoj a praktickú inštaláciu riešení ako sú vnútorná vzduchotechnika, výhrevové pumpy, veterná mlyny či e-autá. A to nielen pre domácnosti a súkromné budovy, ale aj pre priemyselné haly!

Po absolvovaní môžeš buď pokračovať na Top-up bakalárskom programe Product Development & Integrative Technology a alebo sa veľmi dobre uplatniť ako energetický inžinier či projektový manažér.

Energy Technology program zahŕňa okrem iného tieto predmety: The energy of the building complex, Energy supply and conversion a Energy efficient process and production facilities.

Viac info tu.