Open Days na HZ university v Holandsku so Scandinavian study

Open Days na HZ university v Holandsku

Ja som sa na 100 % rozhodol pokračovať vo svojich štúdiách na škole HZ.

Ahojte, neskutočne sa nám páčilo, škola aj mestečko sú úžasné. Ja som sa na 100 % rozhodol pokračovať vo svojich štúdiách na škole HZ University of Applied Science.
 
Celkovo mestečko má super atmošku, všetko je k sebe blízko. Z letiska sme mali zabezpečený odvoz jedným študentom, ktorý nás zobral rovno do hotela, potom sme mali posedenie na pláži s pizzou a pivom. Na druhý deň sme mali prehliadku školy, študenti nám ukázali takmer celú budovu a odpovedali nám naozaj na každú otázku akú sme im dali.
Učitelia boli tiež veľmi milí a mali pekne pripravené prezentácie o odboroch. Je to fakt malá škola ale je na vysokej úrovni. Rozprávali nám aj o rôznych možnostiach na Erasmus.
 
Po Open Days sme mali možnosť ísť s AVP agentúrou na prehliadku študentských domov, ktoré boli tiež veľmi super. Večer nám škola zabezpečila super večeru po ktorej sme sa so študentmi išli zabaviť najprv na House-party do jedného študentského domu a potom do klubu.
V nedeľu sme mali zabezpečený odvoz naspäť na letisko, ale keďže my sme leteli až v pondelok večer tak sme si našli lacné ubytko v Charleroi a urobili si malý výlet do Bruselu.
 
Celkovo sme sa vrátili s dobrým pocitom a sme veľmi radi, že sme mali túto možnosť. Ja osobne sa už neviem dočkať, kedy môžem začať svoje štúdium vo Vlissingene.
Daniel