Poštová banka - sporenie a pôžička na vzdelanie - scandinavianstudy.sk
Veľtrh zahraničných univerzít

Poštová banka – sporenie a pôžička na vzdelanie

Čo len z neho bude?! Absolvent prestížnej univerzity!

Vzdelanie je „in“ a dobré vzdelanie je najlepšia investícia do života. Tak prečo si nedopriať kvalitné štúdium na niektorej z medzinárodných univerzít? Okrem diplomu, ktorý otvára dvere ku skvelej kariére, si odtiaľ prinesieš aj množstvo neoceniteľných skúseností, ktoré ti uľahčia život v každej oblasti.

Musíš však počítať s tým , že získavanie vedomostí stojí nielen veľa úsilia, ale aj nemálo peňazí.

„Najnákladnejší je práve prvý rok vysokoškolského štúdia za hranicami Slovenska. Aj v krajinách, v ktorých je možné študovať zadarmo, sa výdavky na ubytovanie, stravu, dopravu a ďalšie bežné každodenné potreby vyšplhajú na tisíce eur ročne. Preto je ideálne našetriť si sumu na vykrytie aspoň prvých mesiacov ešte skôr, ako vyrazíte do sveta za kvalitným vzdelaním,“ radí Martina, absolventka univerzity vo Veľkej Británii.

Kde teda vziať na drahé vzdelanie v zahraničí, ktoré by svojmu potomkovi veľmi rád doprial asi každý rodič? Ak budete dostatočne dlho a pravidelne sporiť, študovať môžete kdekoľvek, napríklad aj na Harvarde či v StanfordeVeľtrh zahraničných univerzít

Aj pre tých, ktorí si nestíhajú nasporiť, kým odídu na vysokú školu, existuje skvelé riešenie. Je ním pôžička na vzdelanie s výhodnou úrokovou sadzbou a so zľavou 100 % z poplatku za jej poskytnutie.

Viac o možnostiach štúdia na najlepších univerzitách doma a v zahraničí, o sume, ktorú by ste mali pravidelne odkladať, aby na nich vaše deti mohli študovať, ako aj o pôžičke na vzdelanie od Poštovej banky nájdete na www.instudy.sk.

Poštová banka je oficiálny partner Veľtrhu zahraničných univerzít 2018!