Scandi oslavuje 14 rokov! - scandinavianstudy.sk
Štúdium v Anglicku

Scandi oslavuje 14 rokov!

Pre Scandi je práve toto obdobe vzrušujúci čas, pretože oslavujeme naše 14. výročie! V priebehu rokov sme mali to potešenie pomôcť viac ako 6 .000 študentom naplniť ich sny o štúdiu v zahraničí.

V Scandi veríme, že štúdium v zahraničí je skúsenosťou, ktorá mení život a môže študentom poskytnúť množstvo výhod. Tu sú tri piliere, vďaka ktorým je štúdium v zahraničí podľa nás hodnotnou investíciou:

  • Osobný rast a rozvoj: Štúdium v zahraničí môže pomôcť študentom stať sa nezávislejšími, prispôsobivejšími a otvorenejšími. Umožňuje im vystúpiť zo svojich komfortných zón a získať nový pohľad na svet.
  • Profesionálny rozvoj: Štúdium v zahraničí môže študentom poskytnúť cenné profesionálne skills, ako je riešenie problémov a jazykové znalosti.
  • Kultúrne obohatenie: Štúdium v zahraničí je bohatým kultúrnym zážitkom, ktorý umožňuje študentom spoznávať nové kultúry, zvyky a spôsoby života. To môže rozšíriť ich chápanie sveta a vedie k plnohodnotnejšiemu a zmysluplnejšiemu životu.

Keďže oslavujeme 14. výročie, chceme sa  poďakovať všetkým študentom, ktorí nám dôverovali, že im pomôžeme splniť ich sny o štúdiu v zahraničí. Sme vďační za príležitosť zohrať malú úlohu vo vašom osobnom a profesionálnom rozvoji a tešíme sa, že vás budeme naďalej podporovať na vašej ceste. Urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme vám poskytli zdroje a podporu, ktorú potrebujete na úspešný štart ohľadom štúdia v zahraničí.

Všetkým našim študentom prajeme len to najlepšie  a sme presvedčení, že tvrdou prácou a odhodlaním dosiahnete svoje ciele a zažijete skutočne transformačný zážitok. Ďakujeme, že ste si vybrali Scandi a tešíme sa, že vás môžeme podporovať v ďalších rokoch.

Tím Scandi