Výstava Gaudeamus organizovaná scandinavianstudy.sk

Výstava Gaudeamus Nitra 27. a 28. 9. 2017

Výstava Gaudeamus

Radi by sme Vás pozvali V. ročník Európskeho veľtrhu po maturitného vzdelávania výstava Gaudeamus Nitra 2017 prebehne už 27. a 28. 9. 2017 na výstavisku Agrokomplex Nitra v pavilóne G.

Veľtrh bude slávnostne otvorený 27. septembra 2017 o 9:00 v pavilóne G. Veľtrh Gaudeamus  je zameraný na pomaturitné vzdelávanie a je významným informačným zdrojom pre študentov stredných škôl. Návštevu veľtrhu odporúčame študentom III. i IV. ročníkov stredných škôl všetkých zameraní aj ich pedagógom a výchovným poradcom.

Návšteva študentov III. ročníkov môže priamo ovplyvniť tvoju voľbu maturitných predmetov a ďalšie štúdium po maturite. Návštevníkom sa predstaví cca. 200 univerzít, vysokých škôl, fakúlt a iných vzdelávacích inštitúcií. Študenti si budú môcť vybrať z viac ako 5.000 študijných programov.

Na veľtrhu budú zastúpené aj univerzity a vysoké školy zo zahraničia, predovšetkým z Veľkej Británie, Dánska, Holandska, Fínska, Francúzska, Nemecka, Nórska.

Zastav sa v stánku Scandinavian study a získaj ďalšie info ohľadom tvojich možností štúdia v zahraničí! Ak sa nevidíme v Nitre, čakáme ťa na Veľtrhu zahraničných univerzít v Bratislave a Košiciach.

Gaudeamus Nitra 2017 so Scandinavian study