Zľavová akcia Scandinavian study! (len do 30.11.2018) - scandinavianstudy.sk
Financovanie studia v zahranici so Scandinavian study 2016-17

Zľavová akcia Scandinavian study! (len do 30.11.2018)

Ďakujeme študentom a rodičom, ktorí sa zúčastnili na Veľtrhu zahraničných univerzít v Bratislave a v Košiciach a všetkým, ktorí ste s nami v kontakte cez email, Facebook alebo cez náš Instagram.

Pre Vás, ktorí sa zaujímate o nástup od februára či septembra 2019 je najvyšší čas konať.

Rozhodli sme sa pripraviť pre Vás 3 skvelé akcie, ktoré platia len do 30.11.2018!

1. ZADARMO test z anglického jazyka – Otestujte si svoju angličtinu! Test si budete môcť spraviť z pohodlia domova, je online, na úrovni B2-C2 a je na 90% percent identický s testom, ktorý budete potrebovať k prihláške!
2. ZADARMO Onlinematurita.sk – Študenti, ktorí sa rozhodnete podať si s nami prihlášku do konca Novembra, dostanete od nás aj bezplatný prístup až ku 5. predmetom/video-lekciám maturitných otázok na portály Onlinematurita.sk v sume 200€!
3. ZĽAVA na prihlášky – Ak sa rozhodnete podať si prihlášku do konca Novembra, platí pre Vás zľava 30% zo sumy balíčka Garant, v ktorom férovo garantujeme buď prijatie, alebo vrátenie celej sumy, alebo zakúpenie si balíčka Premium za sumu balíčka Smart, kde ušetríte až 60€! Viac info o balíčkoch tu.

Ak máte záujem o jednu zo spomenutých akcií, stačí sa nahodiť do nasledujúceho formulára a budeme Vás spätne kontaktovať. Formulár nájdete tu.

Tím Scandinavian study

PS.  Sami sme absolventi či študenti univerzít v zahraničí a s Vašim prijatím to myslíme vážne. Máme najvyšší počet a hlavne percento prijatých študentov na Slovensku a v Čechách (Dánsko 85%, UK 92%, Holandsko 87%).