Jesenna skola v Dansku so Scandinavian study

Autobusová doprava do Dánska

Scandinavian study takisto každoročne cez leto a na jeseň organizuje nepravidelnú autobusovú dopravu autobusom Scandinavian study na partnerské inštitúcie v Dánsku.

Plánovaná trasa: Kolding – IBA Kolding, Vejle – Lillebealt, Horsens – VIA Horsens, Aarhus – BAAA, Aarhus university, Randers – Dania, Aalborg – Aalborg university a UCN AAlborg.

Autobus: 37 miestny luxusný autobus Setra S 411 HD – Mercedes – WiFi, klíma, kávovar, chladnička , audio, video – 2x TV LCD, WC, polohovateľné sedadlá, individuálne osvetlenie a ozvučenie, bezpečnostné pásy na všetkých sedadlách, ABS, ASR, dostatočne veľký batožinový priestor. Batožina: až 35 kg na osobu!

V prípade, ak máš záujem o konkrétne informácie ohľadom nepravidelnej autobusovej dopravy, termínoch a cene za cestovný lístok, budeme radi ak nás budeš priamo kontaktovať.

Pre zakúpenie jednotlivých balíčkov alebo jesennej školy v Dánsku klikni na náš E-shop.

Jesenná škola v Dánsku

Čo vravíš na Jesennú školu v Dánsku? Ak zvažuješ štúdium v Dánsku máme pre Teba, kamarátov, spolužiakov alebo rodičov jedinečnú možnosť ako spoznať školy na vlastné oči!

Budeš mať možnosť prejsť si celý areál našich partnerských škôl, vidieť moderné učebne a  vybavenie škôl, zoznámiť sa s profesormi a našimi študentami s ostatných rokov, ochutnať miestnu kuchyňu či spoznať krásy dánskych miest s našim sprievodcom.

Prežiješ 4 dni plné zážitkov a načerpáš skúsenosti, ktoré ti  uľahčia rozhodovanie študovať v zahraničí. Súčasťou Jesennej školy v Dánsku sú: Business Academy Aarhus, Dania Business Academy Viborg a VIA University College!

Agentúra Scandinavian study zabezpečuje autobusovú dopravu, všetky ostatné služby priamo v Dánsku sú zabezpečované našimi partnerskými univerzitami v Dánsku.  Za účastníkov mladších ako 18 rokov preberajú plnú zodpovednosť rodičia.

Jesenná škola v Dánsku:

  • Raňajky a obed v Dánsku
  • Ubytovanie v univerzitných priestoroch
  • Prehliadka partnerských škôl
  • Návštevou reálnych vyučovacích hodín
  • Prehliadka historického centra miest Viborg, Aarhus a Horsens
  • Stretnutie s profesormi a študentami jednotlivých inštitúcií

Dátum : 25.10. – 29.10.2016

Podrobný plánovaný harmonogram: Klikni sem

Cena: 1 cestujúci 189 EUR na osobu, skupinová zľava 3 a viacerí študenti len 169 EUR na osobu.

Ak ťa Jesenná škola v Dánsku oslovila, alebo máš záujem o ďalšie informácie ohľadom konkrétnych miest v Dánsku či voľných miest radi ti poradíme.

Ak máš záujem si zakúpiť Jesennú školu v Dánsku vyplň nasledujúci mini formulár a pre úhradu klikni na náš E-shop.