INFO DAY 20.3 2018

JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ STRETNÚŤ BRITSKÉ UNIVERZITY V BRATISLAVE!

Účasť je vhodná pre záujemcov o bakalárske i magisterské štúdium vo Veľkej Británii s nástupom v roku 2018 alebo 2019. 

Bezplatný vstup po registrácii TU  (Počet miest limitovaný)

  • 15:00 – 15:15      Info o možnostiach štúdia, štipendia a práci v UK  – Scandinavian study
  • 15:20 – 16:00     JOBS OF THE FUTURE AND HOW GET THEM?- Vladimir Yordanov (Coventry)
  • 16:00 – 16:45     DISCOVER YOUR POTENTIAL (in London) Mrs. – Sui Yip (LSB University)
  • 16:45 – 17:30      STUDY AND BE AMAZED (in Wales ) – Mrs. Samantha Windows (Aberystwyth )

Pripravené sú pre teba prednášky a takisto aj individuálne konzultácie.

  • Chceš sa dozvedieť viac o podmienkach prijatia a štipendiu na budúci rok?
  • Hľadáš viac info o univerzitách, mestách a ubytovaní a práci v UK?
  • Máš poslanú prihlášku na viac škôl a nevieš sa rozhodnúť?

Kedy? 20.03.2018 (utorok) od 15,00 hod Kde? Crowne Plaza Bratislava

Vystavovatelia: Coventry University, London South Bank University, Aberystwyth university, University of Sunderland, DMU University.

ABERYSTWYTH UNIVERSITY

Stránka školy: https://www.aber.ac.uk/en

Aberystwyth je krásne a rušné prímorské mestečko, ktoré sa nachádza na západnom pobreží v strede Walesu. V roku 2015 bol Aberystwyth oficiálne korunovaný vo Veľkej Británii ako “Greatest city” na prestížnej Academy of Urbanism Awards. Každý akademický rok sa populácia mesta posilnení o takmer 8.000 študentov, čo vytvára rušné a kozmopolitné prostredie výnimočnej krásy. Aberystwyth je považované za najbezpečnejšie mesto vo Walese a takisto vo Veľkej Británii. Aberystwyth University sa môže pýšiť históriou siahajúcou až do roku 1872!

COVENTRY UNIVERSITY

Stránka školy: http://www.coventry.ac.uk

S viac ako 27.000 študentmi patrí k najväčším a najkrajším univerzitám v krajine. Disponuje  tromi školskými areálmi: v centre mesta Coventry, v Scarborough a v Londýne. Kampus v Coventry v súčasnej dobe prechádza programom renovácie za pre nás priam neskutočných 160 mil £. Univerzita sa skladá zo štyroch fakúlt a riadi celý rad obchodných dcérskych spoločností, ktoré poskytujú služby pre obchodníkov a štátne organizácie. Coventry je študentské mesto, ktoré ma výbornú lokalitu. Nachádza sa len hodinku vlakom od Londýna a 20 minút od Birminghamu.

LONDON SOUTH BANK UNIVERSITY

Stránka školy: http://www.lsbu.ac.uk

London South Bank University je ako stvorená pre všetkých, ktorý chcú zažit život v the Business capital of Europe, v jednoducho neskutočne úžasnom Londýne! Univerzita sa nachádza niekoľko minút od centra Londýna a svojej činnosti sa venuje už viac ako 120 rokov. Študuje tu každý rok takmer 2.000 zahraničných študentov z viac ako 130 krajín sveta. LSBU sa môže pýšiť najlepším možným hodnotením pre kvalitu vzdelávania. Kvalifikácia z LSBU je uznávaná po celom svete, vzhľadom k plne akreditovaným kurzom. Ak miluješ Londýn a kozmopolitný život, LSBU je tým správnym miestom pre teba!

LSBU je hodnotená ako číslo 1., medzi modernými londýnskymi univerzitami s najlepšími vyhliadkami absolventov. Má fantasticky umiestnený integrovaný mestský areál vysokej školy priamo v srdci Londýna. LSBU garantuje príležitosti na zamestnanie, stáže, profesijnej skúsenosti alebo štúdium v zahraničí v priebehu vášho štúdia. Campus je umiestnený v centre Londýna, kúsok pešo od Big Benu. Študenti zažijú život v centre jedného s najviac kultúrne rozmanitých miest na svete.

UNIVERSITY OF SUNDERLAND

Stránka školy: http://www.sunderland.ac.uk/

University of Sunderland je škola, ktorá patrí takisto medzi nami najviac odporúčame univerzity! The University of Sunderland sa nachádza v meste Sunderland na severovýchode Anglicka. Ku koncu roka 2015 mala cca. 19,500 študentov a bola jednou zo šiestich univerzít, ktoré boli vybrané do užšieho výberu pre “University of the Year”. Je to univerzita, ktorá doslova mení život. Poskytuje vysokoškolské vzdelávanie od roku 1901 a poskytuje inovatívne, finančne prístupné a hlavne inšpiratívne štúdijné prostredie. Univerzita disponuje dvoma campusmi: Sunderland a University of Sunderland v Londýne.

DE MONTFORT UNIVRSITY

Stránka školy – http://www.dmu.ac.uk/home.aspx

Univerzita v De Montfort v Leicesteri (DMU) je moderná inštitúcia ktorá vytvára moderné a inšpirujúce prostredie pre svojich študentov.DMU bola vyhlásená za piatu najlepšiu univerzitu v UK pre celkovú kvalitu a inovatívnosť výučby. DMU tvorí  Fakulta Umenia, Dizajnu a humanitných vied , ktorá zahŕňa a spája tvorivé disciplíny DMU a takisto je to obchodná a právnická fakulta poskytuje širokú škálu vysokoškolských a postgraduálnych kurzov, vrátane účtovníctva, práva, politiky, marketingu a obchodných štúdií, ktoré sú nastavené pre budúce uplatnenie študentov na pracovnom trhu.

Bezplatný vstup po registrácii TU  (Počet miest limitovaný)