Studium v Dansku

INFO DAY 24.1. 2017

Aarhus University & Dania Business Academy (Dánsko)

Podávaš si prihlášku do Dánska? Chceš sa dozvedieť viac o tvojich možnostiach v Dánsku? Hľadáš viac info o univerzitách, dánskych mestách, pracovných prílžitostiach popri škole či o tom, akých študentov hľadajú? Pozývame ťa na prednášku a stretnutie so zástupcami dánskych škôl.

Kedy? 24.01.2018 (streda) od 14,00 hod

Kde? Crowne Plaza Bratislava

Registrácia:  Bezplatný vstup po registrácii TU (Počet miest limitovaný)

Program:

  • 14,00 hod – DANIA BUSINESS ACADEMY – Dr. Alan Hjorth Hansen (Senior Lecturer)
  • 14,50 hod – BRITISH COUNCIL – informácie ohľadom jazykovej skúšky IELTS
  • 15,20 hod – AARHUS UNIVERSITY – Rainier Jazmin (International officer)

AARHUS UNIVERSITY

Štúdijné odbory: http://www.au.dk/en

Táto moderná univerzita, bola založená už v roku 1928 a nachádza sa na 65. mieste vo svetovom rebríčku vzdelávania QS World University Ranking!

Aarhus University láka najlepších študentov a profesorov z celého sveta. Ponúka širokú škálu bakalárskych aj magisterských študijných programov v anglickom jazyku v oblastiach ekonómie, businessu či marketingu. Má kampus v meste Aarhusa a v meste Herning. Ak chceš mať diplom zo svetovej univerzity a pritom sa ľahko dostať cez príjmačky, Herning je jednoduchá voľba.

DANIA – DANISH BUSINESS ACADEMY

Štúdijné odbory: http://www.eadania.dk

Dania Business Academy je dlhoročným partnerom Scandinavian study a vyhovuje študentom, ako “zlatá stredná cesta” (náklady na život a veľmi dobrá povesť školy). Nachádza v nových moderných budovách mestćh Randers a Viborg. Ponúka zázemie pre viac ako 800 zahraničných študentov.

Výhody sú relatívne malé náklady na život oproti napríklad Kodani a krátka vzdialenosť z internátu na školu. Škola má silné väzby na regionálny priemysel a obchod. DANIA je jednotkou v segmente ako sú IT Technology, Automotive tech. a Financial management.

Registrácia:  Bezplatný vstup po registrácii TU (Počet miest limitovaný)