Kupón Scandinavian study - scandinavianstudy.sk
Kupon Scandinavian study

Kupón Scandinavian study

Ahoj, sme radi, že sa k tebe dostal náš kupón Scandinavian study.

Tento kupón oprávňuje jeho majiteľa na využite kompletných služieb agentúry Scandinavian study v rozsahu servisného balíčka „SMART“. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktuj na: roman@scandinavianstudy.com.

Kupón obsahuje až 3 prihlášky na univerzitné štúdium z ponuky Scandinavian study v UK, Dánsku, Švédsku alebo Holandsku podľa vlastného výberu a je v hodnote 89€, je platný do 30.06.2017

AKO POSTUPOVAŤ

1. Vyber si z našej ponuky škôl a štúdijných odborov a vyplň nasledujúcu prihlášku.

2. K prihláške si priprav nasledujúce dokumenty:

  • Scan OP alebo pasu vo formáte pdf.
  • Scan všetkých koncoročných vysvedčení so strednej školy vo formáte pdf – stačí predná strana.
  • Prelož si koncoročné vysvedčenia do anglického jazyka (formu na preklad nájdeš tu)  – formát pdf. Na prekladoch musia byť kompletne všetky predmety ako na originály., aj neabsolvované resp. vyčiarknuté. Ich počet musí byť identický ako na originálnom dokumente.
  • Napíš motivačný list (jedna A4) ku každému odboru kam sa hlásiš samostatne (vzor nájdeš tu)  -formát pdf.
  • Popros napr. učiteľa, trénera či zamestnávateľa, aby ti napísal „Recommendation letter“ (vzor nájdeš tu) formát pdf.
  • Na svojej škole si nechaj vyplniť a potvrdiť potvrdenie o počte absolvovaných hodín z matematiky a anglického jazyka za posledné tri roky (vzor nájdeš tu) formát pdf.
  • Registruj sa na jeden s voľných termínov a absolvuj test z anglického jazyka.* Na test prines so sebou Kupón Scandinavian study. *Ku prihláške do Anglicka, Walesu, alebo Švédska budeš potrebovať test z anglického jazyka IELTS.

Všetky dokumenty ako samostatné pdf prílohy označené tvojim menom a názvom prílohy odošli v jednom emaily na email Scandinavian study.

Následne ťa budeme informovať o prijatí prihlášky a nasledujúcich krokoch.

Poznámka: Využitie benefitov kupónu sa nevzťahuje na študentov, ktorí už služby Scandinavian study využívajú alebo využili, resp. sú v komunikácii s agentúrou Scandinavian study., resp. ktorí už uhradili administratívny poplatok. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktuj na: roman@scandinavianstudy.com.