Letná škola v Dánsku na VIA University Horsens - scandinavianstudy.sk

Letná škola v Dánsku na VIA University Horsens

Uži si prázdniny trochu inak a hlavne zmysluplne!

Skúsiš na 3 týždne, aké je to študovať na univerzite v Dánsku?

Výučba je intenzívna, motivácia vysoká – práca na reálnom projekte pre existujúcu firmu totiž nie je v Dánsku výnimkou. Na konci budeš odmenený diplomom s ECTS kreditmi, ktoré ti môžu byť uznané na tvojej domovskej univerzite. Odchádzať budeš plný nových zážitkov, vedomostí a s pocitom zmysluplne prežitého leta!

VIA University Collage ponúka na leto 2017 nasledujúce študijné odbory:

Cena: Poplatok VIA UC Horsens za kurzy su rôzne., Physical education stoji cca. 941€, International Health je bezplatný a Fashion shoot stojí  980€. Skvelou správou je, že aj ubytovanie sa dá zohnať za “dobré” peniaze. Samotná škola ponúka možnosti ubytovania od 50€ na týždeň!

Ďalšie info: Pridajte sa do našej skupiny „International Summer Schools“ na Facebooku a pre viac informácií sa pozrite aj na stránky VIA UC Horsens Summer School.

Ak máš záujem o informácie o letnej škole v Dánsku na VIA UC Horsens 2017, vyplň náš kontaktný formulár.

David Veteška, Absolvent VIA UC Summer School 2016: ,, Na letnej škole ma to bavilo. Išiel som tam predovšetkým z dôvodu, aby som videl na vlastné oči aspoň na tie 3 týždne Dánsko a konkrétnu školu. Presvedčil som sa, že naozaj každý bez ohľadu na vek rozumie po anglicky.  Uchvátený som bol tiež z 24/7 prístupu do školských priestorov. Je naozaj úžasné si v noci pozorovať hviezdy zo školskej strechy, alebo študovať v krásnom interiéri modernej architektúry. Inak som mal len angličtinu so skvelou Betty pôvodom z Ameriky, ktorá bola naozaj priateľská a príjemná. “ 

Ak ťa letná škola v Dánsku zaujala a chceš stráviť leto v zahraničí zmysluplne, kontaktuj nás pre viac info!

Galéria Via Summer school so Scandinavian study: