Maturitné otázky
Maturitné otázky od Scandi

OnlineMaturita.sk

Maturitné otázky vedia potrápiť nejedného študenta. Keďže známky na Maturite sú v prijímacom procese dôležité, ako klient Scandi dostaneš darček, ktorý ti pomôže k lepším známkam. Dostaneš až 4 plné predmety (video lekcie) maturitných tém, podľa vlastného výberu z portálu OnlineMaturita.sk v sume 240€.

  • Blíži sa písomka a zrazu je toho na teba veľa?
  • Nechce sa ti učiť z kníh?
  • Hľadáš na nete ťaháky na skúšky?
  • Hodilo by sa ti individuálne „doučko“?

Maturitné otázky na portály OnlineMaturita.sk slúžia ako moderná a jednoduchá príprava na bežné vyučovanie či maturitnú skúšku. Video knižnica pozostáva z 12 maturitných predmetov a s vyše 300 videí. Video lekcie sú zrozumiteľné prezentované stredoškolskými profesormi, vysvetlené formou krátkych video lekcií. Maturitné otázky a virtuálna trieda sú ti k dispozícii všade, kde si pripojený na internet. Nastav si vlastné tempo štúdia bez stresu a ušetri čas a energiu, ktoré môžeš minúť na iné priority.

Viac ako 55 % vysokoškolských študentov v EU absolvuje už dnes aspoň jeden predmet online! Vstúp do revolúcie vo vzdelávaní a to práve cez využitie moderných technológií. Od roku 2015, službu využilo cez 14.000 slovenských študentov a lekcie videlo vyše 240.000 študentov.

Zisti viac na: OnlineMaturita.sk

Štúdium v zahraničí sme zažili na vlastnej koži, daj nám o sebe vedieť