Náš príbeh

Sme tím mladých ľudí, ktorí sa rozhodli motivovať a dodávať odvahu slovenským študentom na ich ceste za štúdiom v zahraničí.

Kto sme?

Všetci v Scandinavian study, máme osobné skúsenosti so štúdiom v zahraničí a niektorí z nás v zahraničí ešte stále študujú. Rozumieme tomu čo robíme! Ak si nechceš iba podať prihlášku, ale aj byť v skutočnosti prijatý, stačí nás kontaktovať! Za ostatný rok máme úspešnosť prijatých študentov: Dánsko 85%, UK 92%!  

Prečo to robíme?

Našou misiou je Tvoj úspech a vieme, že štúdium v ​​zahraničí je tá správna cesta. Veríme, že štúdium v ​​zahraničí je to najlepšie, čo sa mohlo v našich osobných životoch stať. Je to skvelá a nezabudnuteľná skúsenosť na celý život. Aj preto sme presvedčení, že každý by mal štúdium a život v zahraničí v nejakej forme vyskúšať. Sme inšpiráciou, že stojí za to opustiť svoju komfortnú zónu a otvoriť sa novým možnostiam, ktoré nám všetkým ponúka súčasný svet.

Pre koho to robíme?

Pre kopu našich mladých ľudí, aby si mohli plniť svoje sny a získavali skúsenosti za hranicami našej krásnej krajiny. Vieme, že akákoľvek skúsenosť zo zahraničia človeka posilní, inšpiruje, motivuje a zlepší jeho život! Po návrate domov, budete mať šancu vidieť tisíc príležitostí ako naše Slovensko vylepšiť!

Čo robíme?

Pomáhame slovenským študentom na bakalárske odbory v Dánsku a Veľkej Británii. Zakladáme si na individuálnom a priateľskom prístupe, študenti sú pre nás priorita číslo jedna.

  • Scandinavian study sme založili ešte počas nášho štúdia v UK a Dánsku v 2009.
  • Organizujeme najväčší Veľtrh zahraničných univerzít v BA a v KE.
  • Píšeme Blogy, natáčame videá o štúdiu v zahraničí.
  • Zdieľame vlastné skúsenosti zo života a štúdia v zahraničí na veľtrhoch ako sú Gaudeamus Nitra a či VAPAC Bratislava.
  • Prerezentujeme na stredných školách, konzultujeme s výchovnými poradcami.
  • Organizujeme prednášky našich partnerských škôl.

Kontaktuj nás a dohodnime si individuálne stretnutie či telefonát ohľadom tvojich môžností štúdia v Británii či Dánsku.

Tešíme sa na spoločnú spoluprácu, Tím Scandinavian study

PS. Sťahuj náš katalóg Štúdium v zahraničí.