Náš príbeh

Sme tím absolventov dánskych a britských škôl, ktorí sa rozhodli motivovať a dodávať odvahu slovenským študentom na ich ceste za štúdiom v zahraničí.

Kto sme?

Všetci v Scandi máme osobné skúsenosti so štúdiom v zahraničí a pár z nás v zahraničí aj stále študujú. Rozumieme tomu, čo robíme! Ak si nechceš iba podať prihlášku, ale aj byť v skutočnosti prijatý, daj nám vedieť! Za ostatný akademický rok máme úspešnosť prijatých študentov: Dánsko 85%, UK 92% (true story)!  

Prečo to robíme?

Veríme, že štúdium v ​​zahraničí je to najlepšie, čo sa mohlo v našich osobných životoch stať. Je to skvelá a nezabudnuteľná skúsenosť na celý život. Sme presvedčení, že každý by mal štúdium a život v zahraničí v nejakej forme vyskúšať. Sme inšpiráciou, že stojí za to opustiť svoju komfortnú zónu a otvoriť sa novým možnostiam, ktoré nám súčasný svet ponúka.

Pre koho to robíme?

Pre kopu našich mladých ľudí, aby ste si mohli plniť svoje sny a získavali skúsenosti za hranicami našej krásnej krajiny. Vieme, že akákoľvek skúsenosť zo zahraničia človeka posilní, inšpiruje, motivuje a zlepší jeho život! Po návrate domov budete mať šancu vidieť tisíc príležitostí ako Slovensko vylepšiť!

Čo robíme?

Pomáhame slovenským študentom s ich prihláškami na bakalárske odbory v Dánsku a vo Veľkej Británii. Zakladáme si na individuálnom a priateľskom prístupe.

  • Scandinavian study sme založili ešte počas štúdia v Dánsku v r.2009.
  • Organizujeme najväčší Veľtrh zahraničných univerzít v BA a v KE.
  • Píšeme Blogynatáčame videá o štúdiu v zahraničí.
  • Zdieľame vlastné skúsenosti zo života a štúdia v zahraničí na veľtrhoch ako sú Gaudeamus Nitra a či VAPAC Bratislava.
  • Prezentujeme na stredných školách, konzultujeme s výchovnými poradcami.
  • Organizujeme prednášky našich partnerských škôl.

Kontaktuj nás a dohodnime si individuálne stretnutie či telefonát ohľadom tvojich možností štúdia v Británii, alebo v Dánsku.

Tešíme sa na spoločnú spoluprácu, Tím Scandinavian study

PS. Stiahni si katalóg Štúdium v zahraničí.