O nás

Rozumieme tomu čo robíme! Ak si nechceš iba podáť prihlášku, ale aj byť v skutočnosti prijatý, stačí nás kontaktovať! Za ostatný rok máme úspešnosť prijatých študentov: Dánsko 85%, UK 92%!

 

 

 

 

 

Scandinavian study tvorí tím mladých ľudí, ktorí sa rozhodli motivovať a dodávať odvahu slovenským študentom na ich ceste za štúdiom do zahraničia. Všetci máme osobné skúsenosti so štúdiom v zahraničí a niektorí z nás v zahraničí ešte stále študujú. Scandinavian study sme založili ešte počas nášho štúdia v UK a Dánsku v r. 2009.  

Prečo to robíme?

Veríme, že štúdium v ​​zahraničí je to najlepšie, čo sa mohlo v našich osobných životoch stať. Je to skvelá a nezabudnuteľná skúsenosť na celý život. Aj preto sme presvedčení, že každý by mal štúdium a život v zahraničí v nejakej forme vyskúšať.

Našou misiou je Tvoj úspech a vieme, že štúdium v ​​zahraničí je tá správna cesta. Sme inšpiráciou, že stojí za to opustiť svoju komfortnú zónu a otvoriť sa novým možnostiam, ktoré nám všetkým ponúka súčasný svet. Motivovujeme mladých ľudí, aby si mohli plniť svoje sny a získavali skúsenosti aj za hranicami našej krásnej krajiny. Vieme, že akákoľvek skúsenosť zo zahraničia človeka posilní, inšpiruje, motivuje a zlepší jeho život!

Čo robíme?

Pomáhame slovenským študentom na bakalárske odbory v Dánsku a Veľkej Británii. Zakladáme si na individuálnom a priateľskom prístupe, študenti sú pre nás priorita číslo jedna. Od r. 2015 organizujeme najväčší Veľtrh zahraničných univerzít v Bratislave a v Košiciach. Píšeme Blogy, natáčame videá o štúdiu v zahraničí. Zdieľame vlastné skúsenosti zo života a štúdia v zahraničí na veľtrhoch ako sú Gaudeamus Nitra a či VAPAC Bratislava. Prerezentujeme na stredných školách, konzultujeme s výchovnými poradcami. Organizujeme prednášky našich partnerských škôl.

Ak ťa štúdium v zahranićí zaujalo a más záujem o viac info, tešíme sa na spoločnú spoluprácu

Tím Scandinavian study

Ps. Tu si vieš stiahnuť náš katalóg Štúdium v zahraničí.

Studium v Dansku

Kontaktuj nás a dohodnime si individuálne stretnutie či telefonát ohľadom tvojich môžností štúdia v Británii či Dánsku.