Odbory v ponuke v UK

Odbory Február 2021

Nevzali Ťa od septembra na školu? Nevadí! Dánske a Britské školy otvárajú akademický rok aj od februárového semestra. Štatisticky sa na ne hlási až o 70 % študentov menej ako v septembri! Školy prijímajú prihlášky už teraz a čím skôr odošleme tvoju prihlášku, tým sú tvoje šance na prijatie väčšie! Neváhaj nás kontaktovať a radi Ti skúsime pomôcť!

DÁNSKO

ZIBAT – Zealand Institute of Business and Technology– (Kodaň a okolie)

Deadline na podanie prihlášky je 01.12.

Je našou prioritne odporúčanou školou. Zibat má päť medzinárodných školských areálov lokalizovaných v sympatických mestách v blźkosti Kodane (Næstved, Slagelse, Nykøbing F, Roskilde a Koge). Výhody štúdia na ZIBAT sú relatívne malé náklady na život a to najmä na campusoch Naestved a Slagelse. 

Veľkou výhodou je takisto možnosť zamestnania sa priamo v Kodani, kde je pre študentov dostatok pracovných príležitostí.

BASW – Business Academy South West – (Esbjerg)

Deadline na podanie prihlášky je 01.11.

BASW je jednou z najväčších obchodných akadémií v Dánsku s viac ako 900 študentmi,  pričom až 30% tvoria medzinárodní študenti. BASW má dva hlavné kampusy; v meste Esbjerg a druhý sa nachádza v meste Sønderborg. Škola má tiež svoj “Carreer centre”, ktoré slúži ako zdroj inšpirácie, miesto na Brainstorming študentských ideí a pomoc študentom pri hľadaní práce a stáží.

BAAA Business Academy  – (Aarhus)

Deadline na podanie prihlášky je 15.10.

BAAA sa nachádza v meste Aarhus, ktoré je druhé najväčšie mesto v Dánsku s počtom obyvateľov cca. 400 000. BAAA ponuka veľké množstvo štúdijných odborov so zameraním hlavne na techniku, chémiu, biológiu a business.Tak, ako aj na ostatných školách v Dánsku je v rámci študia na BAAA namiesto jedného semestra povinná prax. Akadémia spolupracuje s organizáciami a firmami, ktoré môžu pomôcť nájsť študentom prax napríklad v Malajzii, v Shanghai či v Kanade.

VIA University College – (Horsens a Aarhus)

Deadline na podanie prihlášky je 01.12.


Kampus školy VIA UC navštevuje viac ako 4000 študentov, z ktorých približne polovicu tvoria medzinárodní študenti. Na VIA UC nájdete prevažne technicky a business orientované študijné programy. Škola ponúka svojim študentom možnosť zažiadať si o bývanie priamo v školskom areáli.

Nad campusom školy sa týči novopostavený “Vitus Bering Innovation park” (VBI Park), kde si okrem iného nejeden študent VIA Horsens po dokončení školy našiel pracovnú pozíciu.

IBA Business Academy – (Kolding)

Deadline na podanie prihlášky je 01.12.


IBA pôsobí v oblasti vzdelania už viac ako 100 rokov a dnes je hlavnou vzdelávacou inštitúciou v samotnom srdci Dánska, v meste Kolding.  Škola ponúka programy zamerané na business, marketing, financie, manažment, podnikanie a dizajn. Programy kombinujú akademické a teoretické základy s dôrazom na najnovšie vyučovacie a študijné metódy zahŕňajúce medzi-odborové projekty a skupinové práce.

EAL Lillebealt Academy  – (Odense a Vejle)

Deadline na podanie prihlášky je 15.10.


Lillebaelt Academy ponúka svoje študijné programy v skvelom meste Odense, a takisto v meste Vejle. Škola kladie dôraz na profesionálne študijné prostredie a pre svojich študentov má pripravené triedy s moderným vybavením. Samozrejmosťou je vysokorýchlostný internet, knižnice, miestnosti pre “Group works” a Student canteen.

UCN University College of Northern Denmark – (Aalborg)

Deadline na podanie prihlášky je 15.12.


UCN sa nachádza v severnej časti Dánska, vo štvrtom najväčšom meste Dánska v Aalborgu.

Ponúka viac ako 15 študijných programov v anglickom jazyku, a sú orientované na praktické využitie vedomostí. Aalborg vás na prvý pohľad zaujme krásnymi historickými budovami, ktorých základy siahajú až späť do 17. storočia. Malebnú atmosféru mesta tiež podčiarkuje kanál Limfjorden, ktorý rozdeľuje Aalborg na dve hlavné (mestskej časti – Aalborg a Norresundby).

CBA Copenhagen Busienss Academy (Kodaň)

Deadline prihlášok je do 15.11.