scandinavian-study-studium-v-uk

Odbory Február 2019

Nevzali ťa od septembra na školu? Nevadí! Naše dánske a britské školy otvárajú študijné odbory aj od februára 2019. Februárový nástup má veľkú výhodu. Hlási sa až o 70 % študentov menej ako na september! Školy prijímajú prihlášky už teraz a čím skôr odošleme tvoju prihlášku, tým sú tvoje šance na prijatie väčšie! Neváhaj nás kontaktovať a veľmi radi ti skúsime pomôcť!

DÁNSKO

ZIBAT – Zealand Institute of Business – okolie Kodane

Deadline na podanie prihlášky je 01.12.

Je regionálna akadémia v regióne Zéland, kde sa nachádza aj hlavné mesto Kodaň. Je našou prioritne odporúčanou školou. Zibat má päť medzinárodných školských areálov lokalizovaných v sympatických mestách Næstved, Slagelse, Nykøbing F, Roskilde a Koge. Výhody štúdia na ZIBAT sú relatívne malé náklady na život a to najmä na campusoch Naestved a Slagelse. Veľkou ýhodou je takisto možnosť zamestnania sa priamo v Kodani, kde je pre študentov dostatok pracovných príležitostí.

BASW – Business Academy South West – Esbjerg

Deadline na podanie prihlášky je 01.11.

BASW je jednou z najväčších obchodných akadémií v Dánsku s viac ako 900 študentmi,  pričom až 30% tvoria medzinárodní študenti. BASW má dva hlavné kampusy; v meste Esbjerg a druhý sa nachádza v meste Sønderborg. Škola má tiež svoj “Carrier centre”, ktoré slúži ako zdroj inšpirácie, miesto na Brainstorming študentských ideí a pomoc študentom pri hľadaní práce a stáží.

BAAA Business Academy  – Aarhus

Deadline na podanie prihlášky je 15.10.

BAAA sa nachádza v meste Aarhus, ktoré je druhé najväčšie mesto v Dánsku s počtom obyvateľov cca. 400 000. BAAA ponuka veľké množstvo štúdijných odborov so zameraním hlavne na techniku, chémiu, biológiu a business.

Tak, ako aj na ostatných školách v Dánsku je v rámci študia na BAAA namiesto jedného semestra povinná prax. Akadémia spolupracuje s organizáciami a firmami, ktoré môžu pomôcť nájsť študentom prax napríklad v Malajzii, v Shanghai či v Kanade. Každým rokom BAAA spolupracuje s viac ako 800 firmami nielen z Dánska, ako napr.  Carlsberg, Ikea, Nordea Bank, Novo Nordisk či Porsche v USA.

VIA University College – Horsens

Deadline na podanie prihlášky je 01.12.


Kampus školy VIA UC navštevuje viac ako 4000 študentov, z ktorých približne polovicu tvoria medzinárodní študenti. Na VIA UC nájdete prevažne technicky a business orientované študijné programy. Škola ponúka svojim študentom možnosť zažiadať si o bývanie priamo v školskom areáli. Nad campusom školy sa týči novopostavený “Vitus Bering Innovation park” (VBI Park), kde si okrem iného nejeden študent VIA Horsens po dokončení školy našiel pracovnú pozíciu.

IBA Business Academy – Kolding

Deadline na podanie prihlášky je 01.12.


IBA pôsobí v oblasti vzdelania už viac ako 100 rokov a dnes je hlavnou vzdelávacou inštitúciou v samotnom srdci Dánska, v meste Kolding.  Škola ponúka programy zamerané na business, marketing, financie, manažment, podnikanie a dizajn. Programy kombinujú akademické a teoretické základy s dôrazom na najnovšie vyučovacie a študijné metody zahŕňajúce medzi-odborové projekty a skupinovej práce.

EAL Lillebealt Academy  – (Odense a Vejle)

Deadline na podanie prihlášky je 15.11.


Lillebaelt Academy ponúka svoje študijné programy v skvelom meste Odense, a takisto v meste Vejle. Škola kladie dôraz na profesionálne študijné prostredie a pre svojich študentov má pripravené triedy s moderným vybavením. Samozrejmosťou je vysokorýchlostný internet, knižnice, miestnosti pre “Group works” a Student canteen. V roku 2016 škola postavila úplne novú modernú fakultu v centre Odense.

UCN University College of Northern Denmark –  Aalborg

Deadline na podanie prihlášky je 15.12.


UCN sa nachádza v severnej časti Dánska, vo štvrtom najväčšom meste Dánska v Aalborgu. Ponúka viac ako 15 študijných programov v anglickom jazyku, a sú orientované na praktické využitie vedomostí. Aalborg vás na prvý pohľad zaujme krásnymi historickými budovami, ktorých základy siahajú až späť do 17. storočia. Malebnú atmosféru mesta tiež podčiarkuje kanál Limfjorden, ktorý rozdeľuje Aalborg na dve hlavné /mestskej časti – Aalborg a Norresundby/.

AAlborg university – Aalborg

Deadline prihlášok na AAU  je do 15.10.


AAU sa nachádza v severnej časti Dánska, v meste Aalborg. Figuruje v medzinárodnom rebríčku najlepších svetových univerzít a v oblasti strojárstva, robotiky a technológií a patrí medzi najväčšie univerzity v Škandinávii. AAU ponúka viac ako 60 bakalárskym alebo magisterských programov. Takisto ponúka vzdelávanie a výskum v oblastiach spoločenských, humanitných a technických vied.

Aarhus university – fakulta BSS – Aarhus

Deadline prihlášok na AU je do 15.10.

Magisterské odbory


Táto moderná univerzita, bola založená už v roku 1928 a v posledných rokoch sa dostala do prvej stovky v niekoľkých významných svetových rebríčkoch vzdelávania, ako je napríklad QS World University Ranking. Týmto si Aarhus University robí skvelé meno atraktívnej vzdelávacej inštitúcie a láka tých najlepších študentov, profesorov a partnerov z celého sveta.

VEĽKÁ BRITÁNIA

Bakalárske odbory

Biotechnical,Chem.Enviro.

Web, Media, Design

Business, Hospitality

Technics, Engineering

IT, Technology

Humanities, Medicine

TOP UP odbory

Business, Hospitality

MASTER – Magisterské odbory

Biotechnical – Chemical – Environmental

Web, Media, Design

Business, Hospitality

Technics, Engineering,

IT, Technology

Humanities, Medicine

Neváhaj nás kontaktovať a veľmi radi ti skúsime pomôcť!