Štúdium vo Francúzsku so scandinavianstudy.sk
Prednáska na strednej skole

Štúdium vo Francúzku

Takže prečo štúdium vo Francúzsku?

Francúzsko je jednou z najväčších európskych krajín. Je ohraničená šiestimi krajinami: Nemecko, Belgicko a Luxembursko, Švajčiarsko a Taliansko a Španielsko.  Francúzsko sa považuje za vstupnú bránu do Európy, má niekoľko veľkých medzinárodných letísk.

Francúzsko je najobľúbenejšou turistickou destináciou na svete. Existuje mnoho dôvodov, prečo toľko turistov navštevuje rok čo rok túto rozmanitú krajinu vrátane prírodných krás, úžasnej klímy, rekreačných aktivít, múzeí a galérií …

Francúzsko  je známe svojou kuchyňou a vínami.  Francúzi radi varia a milujú svoje jedlo. Francúzi sú zdvorilí a veľmi formálny. Sú tiež známi tým, že sú elegantní, majú veľkú hrdosť na svoj osobný vzhľad a oblečenie.

Francúzsko je ideálnym miestom na štúdium v ​​zahraničí vďaka bohatej kultúre, gastronómii, architektúre a prosperujúcemu študentskému životu! Francúzsko má takisto silnú intelektuálnu tradíciu.

Štúdium vo Francúzsku ti ponúka príležitosť naučiť sa jazyk a získať úplne novú kultúrnu perspektívu, Štúdium vo Francúzsku dá tvojmu životopisu konkurenčnú výhodu.

V neposlednej rade Francúzsko je jednou z najpopulárnejších študijných destinácií na svete, s takmer 300 000 zahraničnými študentami ročne.