Studium v Dánsku so Scandinavian study

Autobusová doprava do Dánska

Zisťujeme váš záujem o autobusovú dopravu do Dánska. Výhodou je okrem skvelej ceny aj doprava až pred internát vašej školybatožina s maximálnou hmotnosťou až 35 kg!

Termín: 25.8. 2019 (nedeľa) – odchod o 16,00 hod z Istropolis, Trnavské mýto 1, BA.

Cena:139 € (len 119€ pre študentov, ktorí prestupujú v Koldingu alebo Vejle)

Plánov aná trasa:

  • Kolding – IBA Kolding (takisto prestupná stanica na vlak pre študentov do Odense alebo Esbjergu)
  • Vejle – Lillebealt EAL (takisto prestupná stanica na vlak pre študentov do Herningu)
  • Horsens – VIA UC Horsens
  • Aarhus – BAAA, Aarhus University
  • Randers – Dania Business Academy
  • Aalborg – Aalborg University a UCN Aalborg

Autobus: 36 miestny luxusný autobus Setra S 411 HD – Mercedes: WiFi, klíma, kávovar, chladnička , audio, video – 2x TV LCD, WC, polohovateľné sedadlá, individuálne osvetlenie a ozvučenie, bezpečnostné pásy na všetkých sedadlách, ABS, ASR, dostatočne veľký batožinový priestor.

Rezervácia miesta a platba:

  1. Pre rezervovanie svojho miesta vyplňte nasledujúci formulár, rezervácia je platná len spolu so zakúpeným cestovným lístkom.
  2. Fakturačné údaje a faktúru k úhrade nájdeš v našom E-shope TU. Do platby pre prijímateľa nezabudnite uviesť celé meno cestujúceho a poznámku„Autobusová doprava“.
  3. Storno: Do 28.07.2019 je možné lístok kedykoľvek zrušiť a bude Vám vrátená plná cena lístka, v prípade zrušenia po 28.07.2019 si účtujeme storno poplatok 85 % z ceny lístka.

V prípade, ak máš záujem o konkrétne informácie ohľadom nepravidelnej autobusovej dopravy, termínoch a cene za cestovný lístok, budeme radi ak nás budeš priamo kontaktovať na pata@scandinavianstudy.com, alebo 0917 700 393.

Po uhradení platby má cestujúci v autobuse rezervované miesto, s tým, že v prípade zrušenia cesty z akéhokoľvek dôvodu zo strany cestujúceho, je suma za lístok nevratná. Maximálna hmotnosť batožiny spolu na jedného cestujúceho nesmie prekročiť 35 kg. Pri nástupe sa musí každý cestujúci preukázať uhradeným krátkodobým cestovným poistením. *suma je napríklad v poisťovni Union iba 3.70 € info tu – Scandinavian study nenesie žiadnu zodpovednosť za ujmu na zdraví, preto vyžadujeme od cestujúcich aspoň minimálne krátkodobé cestovné poistenie.
Autobusová doprava je kontrahovaná certifikovaným dopravcom a cestujúci súhlasí so všeobecnými zmluvnými podmienkami dopravcu. Predaj miesta v autobuse sa neviaže na konkrétne miesto v autobuse. Všetci cestujúci sú zodpovední za dodržanie pasových, vízových, devízových, colných a zdravotných predpisov tranzitných a cieľových štátov. Cestujúci pod vplyvom alkoholu, alebo iných omamných látok budú z prepravy vylúčení.

Pre zobrazenie trasy na Mapách klikni na obrázok.