Jesenna skola v Dansku so Scandinavian study

Autobusová doprava do Dánska (12.08.2018)

Odjazd 12. Aug. 2018 (Nedeľa) Pristavenie autobusu a stretnutie cestujúcich o 16,00 hod Istropolis, Trnavské mýto 1, 831 04, BA.

(odjazd o 16,30 hod Bratislava).

Plánovaná trasa:

  • Kolding – IBA Kolding (prestupná stanica pre študentov do Odense alebo Esbjergu – *cena len 109€)
  • Vejle – Lillebealt EAL (prestupná stanica pre študentov do Herningu – *cena len 109€)
  • Horsens – VIA UC Horsens
  • Aarhus – BAAA, Aarhus University
  • Aalborg – Aalborg university a UCN Aalborg

Celá trasa sa zobrazí po kliknutí na obr. nižšie.

Autobus: 37 miestny luxusný autobus Setra S 411 HD – Mercedes: WiFi, klíma, kávovar, chladnička , audio, video – 2x TV LCD, WC, polohovateľné sedadlá, individuálne osvetlenie a ozvučenie, bezpečnostné pásy na všetkých sedadlách, ABS, ASR, dostatočne veľký batožinový priestor.

Plánovaný odjazd: 12. Augusta 2018 (nedeľa) – Pristavenie autobusu od 16,00, odjazd 16,30 hod Bratislava, Istropolis, Trnavské mýto 1, 831 04, Bratislava

Cena:  cena autobusu je 139 €. Odporúčame Ti prihlásiť sa čo najskôr, aj vzhľadom na to, že miesta v autobuse sa ako každý rok rýchlo vypredajú. (109€ študenti, ktorí prestupujú v Koldingu, Vejle alebo Randers)

Storno: Do 08.07.2018 je možné lístok kedykoľvek zrušiť a bude Vám vrátená plná cena lístka, v prípade zrušenia po 09.07.2018 si účtujeme storno poplatok 85 % s ceny lístka. 5 dní pred plánovaným odchodom je suma nevratná.

Rezervácia miesta a platba:

  1. Pre rezervovanie svojho miesta vyplň nasledujúci formulár, rezervácia je platná len spolu so zakúpeným cestovným lístkom.
  2. Číslo účtu: SK9583300000002700652789, do platby pre prijímateľa nezabudnite uviesť celé meno cestujúceho a do správy pre prijímateľa uvedte „autobusová doprava“.

V prípade, ak máš záujem o konkrétne informácie ohľadom nepravidelnej autobusovej dopravy, termínoch a cene za cestovný lístok, budeme radi ak nás budeš priamo kontaktovať na lucia@scandinavianstudy.com.

Po uhradení platby má cestujúci v autobuse rezervované miesto, s tým, že v prípade zrušenia cesty z akéhokoľvek dôvodu zo strany cestujúceho, je suma za lístok nevratná. Maximálna hmotnosť batožiny spolu na jedného cestujúceho nesmie prekročiť 35 kg. Pri nástupe sa musí každý cestujúci preukázať uhradeným krátkodobým cestovným poistením. Poznámka: *suma je napríklad v poisťovni Union iba 3.70 € info tu – Scandinavian study nenesie žiadnu zodpovednosť za ujmu na zdraví, preto vyžadujeme od cestujúcich aspoň minimálne krátkodobé cestovné poistenie. Autobusová doprava je kontrahovaná certifikovaným dopravcom a cestujúci súhlasí so všeobecnými zmluvnými podmienkami dopravcu. Predaj miesta v autobuse sa neviaže na konkrétne miesto v autobuse. Všetci cestujúci sú zodpovední za dodržanie pasových, vízových, devízových, colných a zdravotných predpisov tranzitných a cieľových štátov. Cestujúci pod vplyvom alkoholu, alebo iných omamných látok budú z prepravy vylúčení. Scandinavian study si vyhradzuje právo na zmeny dátumu a času odjazdu, a musí informovať cestujúceho minimálne 5 dní vopred.