Autobusová doprava do Dánska Celá trasa sa zobrazí po kliknutí na link nižšie.
Jesenna skola v Dansku so Scandinavian study

Autobusová doprava do Dánska

Info ohľadom voľných miest na roman@scandinavianstudy.com
Dátum: 15.8. (sobota) – odchod o 16.00 hod z Istropolis, Trnavské mýto 1, 831 04, Bratislava

Trasa:

Kolding – IBA Kolding (*takisto prestupná stanica na vlak pre študentov do Odense alebo Esbjergu)
Vejle – Lillebealt EAL (*prestupná stanica na vlak pre študentov do Herningu)
Horsens – VIA UC Horsens
Aarhus – BAAA, Aarhus University
Randers – Dania Business Academy
Aalborg – Aalborg university a UCN Aalborg

Autobus: 36 miestny luxusný autobus Setra S 411 HD – Mercedes: WiFi, klíma, kávovar, chladnička , audio, video – 2x TV LCD, WC, polohovateľné sedadlá, individuálne osvetlenie a ozvučenie, bezpečnostné pásy na všetkých sedadlách, ABS, ASR, dostatočne veľký batožinový priestor.

Pre rezervovanie miesta vyplňte nasledujúci formulár, rezervácia je platná len spolu so zakúpeným cestovným lístkom. Info k platbe nájdeš v našom E-shope TU. Do platby pre prijímateľa nezabudnite uviesť celé meno cestujúceho.

Storno: do 48 hodín po zakúpení cestovného lístka formou emailu, po 48 hodinách v prípade storna si účtujememe storno poplatok 80 % z ceny lístka., po uhradení platby má cestujúci v autobuse rezervované miesto s tým, že v prípade zrušenia cesty 14 dní pred odchodom, z akéhokoľvek dôvodu, zo strany cestujúceho je suma za lístok nevratná. Maximálna hmotnosť batožiny spolu na jedného cestujúceho nesmie prekročiť 35 kg. Info prosím na: roman@scandinavianstudy.com.

Pri nástupe sa musí každý cestujúci preukázať uhradeným krátkodobým cestovným poistením. *suma je napríklad v poisťovni Union  3.70 €/deň.

Scandinavian study nenesie žiadnu zodpovednosť za ujmu na zdraví, preto vyžadujeme od cestujúcich aspoň minimálne krátkodobé cestovné poistenie. Autobusová doprava je kontrahovaná certifikovaným dopravcom a cestujúci súhlasí so všeobecnými zmluvnými podmienkami dopravcu. Predaj miesta v autobuse sa neviaže na konkrétne miesto v autobuse. Všetci cestujúci sú zodpovední za dodržanie pasových, vízových, devízových, colných a zdravotných predpisov tranzitných a cieľových štátov. Cestujúci pod vplyvom alkoholu, alebo iných omamných látok budú z prepravy vylúčení.

Pre zobrazenie trasy na Mapách klikni na obrázok.