Dištančné štúdium - scandinavianstudy.sk
Online štúdium

Dištančné štúdium

Chceš investovať do svojho vzdelania a zároveň a ušetriť na školnom? Chceš si udržať flexibilitu a mať čas na prácu, cestovanie, chceš si dokončiť bakalára, magistra alebo MBA? Študuj dištančne na prestížnej britskej škole, ušetri neuveriteľných 70% na školnom a maj zároveň nulové náklady na ubytovanie a život. 

Žijeme v dobe, kedy väčšinu svojich potrieb riešime virtuálne – oblečenie, jedlo, nákupy, randenie, zábava. Prečo by vzdelávanie nemohlo byť také isté? Partnerské univerzity XCL London a OBS Business School menia tradičné koncepty vzdelávania formou digitalizácie a ponúkajú ti jedinečnú príležitosť na získanie akreditovaného titulu z UK za zlomok ceny.

Flexibilita 

Dištančné štúdium je možnosť, ako získať oficiálny akreditovaný diplom a titul bez toho, aby si musel/a fyzicky vkročiť do univerzitného kampusu.

Dištančné štúdium ti umožní študovať odkiaľkoľvek na svete. Nie je potrebné dochádzať z jedného miesta na druhé či dodržiavať pevný harmonogram. Virtuálna trieda je k dispozícii všade, kde máš pripojenie na internet. Ušetríš nielen čas, ale aj peniaze (školné/ubytovanie), ktoré môžeš minúť na iné priority. Vieš byť online pripojený/á v reálnom čase so svojimi spolužiakmi a profesormi, aktívne participovať na prednáškach, pričom si zachovávaš slobodu a flexibilitu svojho času.

Minimálne školné oproti dennému štúdiu

Na rozdiel od tradičného vzdelávania v priestoroch univerzity je cenovo neporovnateľne dostupnejšie.

Bežné denné štúdium v UK Dištančné štúdium v UK so Scandi
Ročné školné pre EÚ študentov (bakalárske): 9,250 – 13,000 £ Aktuálne ročné školné v dištančnom štúdiu vo Veľkej Británii (EÚ študenti): cca 7 000 £
Ročné ubytovanie vo Veľkej Británii: 8,000 £ Ročné školné len na XCL London prostredníctvom Scandi iba: bakalár 2,950 £, magister 3,650 £
Jedlo, doprava, voľný čas: 5,000 £ Ročné školné len na OBS prostredníctvom Scandi iba: bakalár 2,600 £, MBA 2,600 £
Celkové náklady v UK ročne cca: 26,000 £

Forma výuky

V rámci dištančného štúdia školy minimalizovali tzv. asynchrónne učenie. Zabudni na vopred nahrané nudné video lekcie, kde majú študenti iba malú šancu na zapojenie sa do priebehu  hodiny. Absolvuj živé hodiny, živé semináre a skutočnú skupinovú prácu na projektoch so študentami – všetko v reálnom čase so spolužiakmi z celého sveta. Každá vyučovacia hodina je nahrávaná a na druhý deň si ju vieš spätne prehrať  v rozhraní ultra-moderného študentského portálu (platforma používaná Harvard University).

Triedy majú tendenciu byť menšie ako konvenčná veľkosť triedy. To umožňuje väčšiu interakciu a spätnú väzbu medzi vami a učiteľom. V rámci dištančného štúdia dostaneš full-access k rôznorodému študijnému materiálu: prednášky, eBooks, online knižnica, PPT, video archív, webináre, atp. Nastavíš si vlastné tempo štúdia vhodné pre tvoje individuálne požiadavky a úroveň schopností.

Xenophone College London, UK

Stránka školy: https://xcl.ac.uk/

Xenophone College London (akreditovanou partnerskou inštitúciou Chichester University (top 20 v UK). 

Ponúka britské, flexibilné a cenovo dostupné vzdelanie pre študentov, ktorých zaujíma nadobudnutie zručností a vedomostí využiteľných v modernom svete a ktorý zároveň chápu možnosti, ktoré so sebou prináša svet technológií. So Scandi vieš získať výraznú zľavu so školného.

OBS Online Business School UK

Stránka školy: https://www.onlinebusinessschool.com/#

OBS ponúka cenovo dostupné študijné programy s exkluzívnymi online modulmi, ktoré študentom urýchľujú získanie vysokoškolskej kvalifikácie z Veľkej Británie – Bachelor, Master of Science, MBA.

OBS Online Business School UK poskytuje univerzitné programy s úplným bakalárskym a postgraduálnym diplomom dištančnou formou štúdia.

MBA:

Webové moduly OBS umožňujú študentom učiť sa to, čo chcú, kedy chcú a ako chcú, sú navrhnuté tak, aby ti umožnili oveľa rýchlejší, dostupnejší a pútavejší spôsob učenia.

OBS funguje na online platforme 24 hodín denne, 7 dní v týždni, s osobnými info konzultačnými panelmi, online výučbou 1 on 1, skupinovými webinármi a knižnicou vopred nahratých skupinových lekcií ti poskytne všetku podporu, ktorú potrebuješ na dosiahnutie univerzitnej kvalifikácie v UK za zlomok ceny. So Scandi vieš získať ešte dodatočné štipendium a zľavu so školného.

V prípade záujmu nás kontaktuj na roman@scandinavianstudy.com.