BUSINESS ACADEMY SOUTH WEST - scandinavianstudy.sk

BUSINESS ACADEMY SOUTH WEST

Business Academy South West je takisto nami odporúčaná inštitúcia, a to hlavne kvôli relatívne jednoduchému nájdeniu si práce v meste Esbjerg. BASW je jednou z najväčších obchodných akadémií v Dánsku s viac ako 900 študentmi, pričom až 30% tvoria medzinárodní študenti.

Business Academy South West má dva hlavné kampusy; v meste Esbjerg a druhý sa nachádza v meste Sønderborg. Mesto Esbjerg je prístavné mesto na juhozápadnom pobreží.

V Esbjergu je mnoho múzeí, obchodov a celoročne organizovaných udalostí a festivalov na to, aby ste sa mohli baviť po celý rok! Škola má svoj “Career centre”, ktoré slúži ako zdroj inšpirácie, miesto na Brainstorming študentských ideí a pomoc študentom pri hľadaní práce a stáží.

Sønderborg sa nachádza na juhu Dánska v regióne Južné Dánsko, kde sa stal centrom pre turizmus, priemysel a vzdelanie. Mesto je sídlom viacerých priemyselných spoločností. Škola spolupracuje s firmou LEGO, ktoré je obľúbenou voľbou na stáž u študentov. Odbory sú povestné vysokou kvalitou kurzov. Vedomosti nadobudnuté na Business Academy South West sú vysoko cenené na trhu práce. Na Business Academy South West nájdete obľúbené odbory s veľkou perspektívou zamestnania ako sú: Hospitality management, Fashion design alebo Marketing management.

Kontaktuj nás a zisti viac o svojich možnostiach.