SDU University Sønderborg - scandinavianstudy.sk
Štúdium v zahraničí

SDU University Sønderborg

SDU University Sønderborg sa pravidelne umiestňuje v prvej 200-vke najlepších univerzít v rebríčku World University Rankings a podľa Times Higher Education má celkové skóre 4,0 hviezdičiky. Ak sa chceš stať profesionálom v odboroch ako Engeneering, E-Mobility, Sustainable Technology a študovať v Dánsku, je to pravdepodobne najlepšia voľba!

V meste Sønderborg budeš mať oveľa nižšie náklady na ubytovanie  bežný život ako napr. v Kodani., výhodou je okrem kvality školy napríklad aj blízkosť mora. SDU University Sønderborg a miestna podnikateľská komunita sú úzko prepojené. Výsledkom toho je vzdelávanie v súlade s dopytom spoločností v regióne a po celom Dánsku. Takisto vďaka jedinečnej polohe pri Nemecku sa univerzita vyznačuje aj mimoriadne silnou a dobre rozvinutou výskumnou komunitou prihraničného regiónu.

Zaži fantastické a dynamické študijné prostredie a cielené študijné programy, so zameraním na budúcu kariéru! Štúdium na SDU University Sønderborg je založené na interakcii medzi základným výskumom a priamo aplikovaním teórie cez skupinové projekty. V tzv. „Entrepreneurship lab“ môžu študenti pracovať na vlastných nápadoch a snoch o svojej začínajúcej firme. Zamestnanci a spolupracovníci ťa prevedú, ako urobiť vlastný podnikateľský plán, ako urobiť rezonujúcu prezentáciu a získať financovanie ai. Entrepreneurship lab nájdeš na každom kampuse a je dostupný pre študentov všetkých študijných programov.

Vďaka skvelým študentom a prostrediu, ktoré podporuje Start ups, je práve SDU číslom. 1 v celom Dánsku – so zameraním na vlastné podnikanie. SDU je takisto univerzita s najväčším počtom študentských Start-upov.

Študovať možeš bakalárske či magisterské odbory zamerané na budúcnosť ako napr.:

  • Electronics (Bachelor of Engineering)
  • Mechatronics (Bachelor of Engineering)
  • Mechanical Engineering (Bachelor of Engineering)
  • Engineering, Innovation and Business (Bachelor of Science in Engineering)
  • Mechatronics (Master of Science in Engineering)
  • Electronics (Master of Science in Engineering)
  • Engineering, Innovation and Business (Master of Science in Engineering)
  • Robots Systems (Master of Science in Engineering)
  • Software (Master of Science in Engineering)

Kontaktuj nás a zisti viac o svojich možnostiach.