I hate exams

Jazykový certifikát

Potrebuješ jazykový certifikát z anglického jazyka? Máš záujem si otestovať svoje vedomosti z anglického jazyka? Hlásiš sa na univerzitu do zahraničia, potrebuješ dokázať stupeň svojich jazykových schopností svojmu potencionálnemu zamestnávateľovi a pri tom nezruinovať svoj domáci rozpočet?

V ponuke Scandinavian study majú študenti na výber z dvoch certifikátov z anglického jazyka a to OOPT placement test alebo IELTS.

OOPT PLACEMENT TEST

OOPT je základný jazykový certifikát, ktorý preverí tvoje jazykové znalosti v oblastiach ako sú Grammar a Listnening. Je na úrovni slovenskej maturity B2. OOPT je uznávaný našimi partnerskými univerzitami v Dánsku a Holandsku.

Zaregistruj si voľný termín na testovanie OOPT TU.

IELTS

V prípade, ak sa rozhodneš podať si prihlášku do Švédska, UK či na dánske Aalborg a Aarhus university, budeš potrebovať certifikát IELTS. The international English language testing system (IELTS) je určený na posúdenie jazykových schopností ľudí, ktorí chcú študovať alebo pracovať tam, kde je angličtina hlavným komunikačným jazykom. IELTS  je celosvetovo najrozšírenejší jazykový test, a je ho možné absolvovať vo viac ako 130 krajinách po celom svete.

Scandinavian study je oficiálnym registračným miestom British council pre skúšku IELTS. Len s name môžeš absolvovať IELTS so zľavou 30 €. Scandinavian study sprostredkuje skúšku primárne v Bratislave, ale pri dostatočnom počte študentov vieme angažovať v termíne pre Banskú Bystricu, Trnavu či Košice, v prípade dostatočného množstva uchádzačov dokážeme takisto vybaviť pre našich študentov samostatný termín skúšky v Bratislave.

Zaregistruj si voľný termín na testovanie IELTS  TU.

CVIČNÝ TEST Z ANGLICKÉHO JAZYKA

V prípade, ak si si nie úplne istý svojimi jazykovými schopnosťami, cez Scandinavian study môžeš absolvovať takisto cvičný test z anglického jazyka, ktorý ti naznačí, v ktorých oblastiach sa musíš napríklad zlepšiť.

Neváhaj nás kontaktovať a radi ti nájdeme jazykový certifikát šity na mieru tvojmu levelu angličtiny.