Skúšobný test z anglického jazyka

Jazykový certifikát

V našej ponuke máš na výber z dvoch certifikátov z anglického jazyka a to OOPT (Oxford Placement Test) alebo IELTS Academic.

Budeme radi ak si stiahneš náš katalóg Štúdium v zahraničí TU.

OOPT PLACEMENT TEST

OOPT je základný jazykový certifikát, ktorý preverí tvoje jazykové znalosti v oblastiach ako sú Grammar a Listnening. Je na úrovni slovenskej maturity B2. OOPT je uznávaný našimi partnerskými univerzitami (Dánsko, Holandsko, Fínsko, Nórsko,okrem AArhus a Aalborg university, KEA a CBA v Dánsku) a v Holandsku. Bookni si voľný termín na testovanie OOPT tu. 

IELTS

V prípade, ak sa rozhodneš podať si prihlášku do UK či na naše ďalšie univerzity z ponuky (AArhus a Aalborg university, KEA a ,Jonkoping University, budeš potrebovať certifikát IELTS Academic. Scandinavian study je oficiálnym registračným miestom British Council na Slovensku. V prípade, ak si vyberieš z našej ponuky balíček PREMIUM a prihlásiš sa na IELTS Academic, dostaneš od nás zľavu 30€. Testovanie je možné absolvovať v Bratislave, Trnave, Žiline alebo v Košiciach. Na niektoré školy do UK ti vieme nájsť alternatívu ako obísť podmienku jazykového certifikátu, kontaktuj nás pre viac info. Uplatni si zľavu na IELTS tu.

CVIČNÝ TEST

V prípade, ak si chceš overiť svoje jazykové schopnosťi, môžeš absolvovať takisto cvičný test z anglického jazyka.

Samotnú registráciu na IELTS zvládneš podľa videa nižšie tu.

     

Vyplň nasledujúci mini-formulár a  radi ti nájdeme školu a jazykový certifikát šitý na mieru tvojmu levelu angličtiny.