Jazykový certifikát

Potrebuješ jazykový certifikát z anglického jazyka? V našej ponuke máš na výber z dvoch certifikátov z anglického jazyka a to OOPT (Oxford placement test) alebo IELTS.

OOPT PLACEMENT TEST

OOPT je základný jazykový certifikát, ktorý preverí tvoje jazykové znalosti v oblastiach ako sú Grammar a Listnening. Je na úrovni slovenskej maturity B2. OOPT je uznávaný našimi partnerskými univerzitami v Dánsku (okrem AArhus a Aalborg university) a Holandsku.

Zaregistruj si voľný termín na testovanie OOPT TU.

IELTS

V prípade, ak sa rozhodneš podať si prihlášku do UK či na naše ďalšie univerzity z ponuky, budeš potrebovať certifikát IELTS. IELTS  je celosvetovo najrozšírenejší jazykový test.

Scandinavian study je oficiálnym registračným miestom British Council na Slovensku. Len s nami môžeš absolvovať IELTS so zľavou 30 €. Scandinavian study sprostredkuje skúšku primárne v Bratislave, pri dostatočnom počte študentov vieme vybaviť termín v Banskej Bystrici, Trnave či Košiciach.

Zaregistruj si voľný termín na testovanie IELTS  TU.

CVIČNÝ TEST

V prípade, ak si si nie úplne istý svojimi jazykovými schopnosťami, môžeš absolvovať takisto cvičný test z anglického jazyka, ktorý ti naznačí, v ktorých oblastiach sa musíš napríklad zlepšiť.

Neváhaj nás kontaktovať a radi ti nájdeme jazykový certifikát šity na mieru tvojmu levelu angličtiny.