Jazykový certifikát | ScandinavianStudy | Dánsko 2021
štúdium v Dánsku

Jazykový certifikát

Vhodný jazykový certifikát je v príjmacom procese jednou so základných požiadaviek. V ponuke máš na výber z dvoch certifikátov a to OOPT (Oxford Placement Test), resp. testy ako sú IELTS Academic, CAE či TOEFL. 

CVIČNÝ TEST

V prípade, ak si chceš overiť svoje jazykové schopnosti, môžeš s nami absolvovať bezplatne cvičný test z anglického jazyka (kontaktuj nás).

OOPT PLACEMENT TEST | Jazykový certifikát B2

Dánsko – OOPT je jazykový certifikát, ktorý preverí tvoje jazykové znalosti v oblastiach Grammar a Listening. Je na úrovni slovenskej maturity (B2). OOPT je uznávaný našimi partnerskými školami v Dánsku (okrem KEA, AU, AAU). Bookni si voľný termín na testovanie OOPT tu. 

IELTS

Dánsko, UK a Holandsko – IELTS (International English Language Testing System – medzinárodný systém testovania z anglického jazyka). V prípade, ak sa rozhodneš podať si prihlášku na niektoré školy do UK, resp. napr. na dánsku BAAA či KEA), budeš potrebovať IELTS Academic a min. skóre 6,5.  Samotné prihlásenie na Ielts si vieš booknúť cez British Council tu. Ak máš záujem o zľavu 30Eur na Ielts (školy kde neakceptujú náš OOPT test), po registrácii na stránke British Councilu, prosím vyplň nasledujúci form

Scandinavian study

     

Štúdium v Dánsku sme zažili na vlastnej koži! Rozumieme tomu čo robíme a ak si nechceš iba podať prihlášku, ale byť aj prijatý, daj nám o sebe vedieť! #ŠtudiumVDánsku