ScandinavianStudy | Študenti pomáhajú študentom
Scandinavian study

Náš príbeh

Kto sme?

Scandi sme založili počas štúdií v Dánsku ešte v roku 2009. Sme tím absolventov dánskych a britských škôl, ktorí sa rozhodli inšpirovať a povzbudiť slovenských študentov na ich ceste štúdiom v zahraničí. Všetci máme osobné skúsenosti so štúdiom v zahraničí a niektorí z nás stále v zahraničí študujú.

Prečo to robíme?

Veríme, že štúdium v zahraničí je najlepšou životnou skúsenosťou, ktorá sa nám mohla stať. Je to „game changing“ zážitok na celý život, a odporúčame každému z Vás aspoň niečo z štúdia alebo života v zahraničí vyskúšať. Sme presvedčení, že táto skúsenosť Vás inšpiruje k tomu, aby ste opustili komfortnú zónu domova a otvorili sa novým možnostiam, ktoré moderný svet budúcnosti ponúka.

Pre koho to robíme?

Pre našich študentov, aby ste si mohli plniť sny a získavali skúsenosti za hranicami našej krajiny. Akákoľvek skúsenosť zo zahraničia človeka posilní, inšpiruje, motivuje a zlepší jeho život! Po návrate domov budete mať šancu vidieť tisíc príležitostí ako Slovensko vylepšiť!

Štúdium v zahraničí sme zažili ako študenti a štúdium sprostredkujeme už 15 rokov. Rozumieme tomu čo robíme a a radi pomôžeme aj Tebe. Daj nám o sebe vedieť

#ŠtudiumVzahraničí