Veľtrh zahraničných univerzít 2021 - scandinavianstudy.sk
Veľtrh zahraničných univerzít 2021

Veľtrh zahraničných univerzít 2021

Veľtrh zahraničných univerzít | Najväčší informačný Online Event |Pre študentov, rodičov a výchovných poradcov

26.01.2021 (utorok) od 16:00 do 18:00 

Jednoduchý rozdiel medzi štúdiom na univerzite u nás a v zahraničí, je fakticky ako rozdiel medzi učením sa kuchárskych kníh naspamäť a schopnosťou uvariť chutné jedlo. Memorovanie informácií je už históriou a budúcnosť patrí schopnosťou použiť konkrétne znalosti (nie informácie). Žiaľ na Slovensku, nie sme ani vo fáze pochopenia faktu, že nastáva dramatický rozchod medzi tým, čo univerzita ponúka a medzi tým, čo jej užívateľ (študent) v reálnom svete potrebuje.

Takže, …očakávaš od štúdia na vysokej škole VIAC, ako tvoji spolužiaci u nás doma???

Veľtrh zahraničných univerzít 2021 – Porozprávaj sa priamo so zástupcami zahraničných univerzít o možnostiach štúdia v Dánsku, Veľkej Británii či v Holandsku. Všetko z pohodlia domova cez stream na Zoom-e. Nechaj sa inšpirovať ich príbehmi. Vďaka nim sa presvedčíš, že je len na tebe, akým smerom sa tvoj život bude uberať. 

Registruj si Voľný vstup TU.

Program:

  • 16:00 Otvorenie a predstavenie
  • 16:15 Prvý set prezentácií
  • 17:00 Druhý set prezentácii
  • 17:45 QaA

Zoznam hosťujúcich univerzít:

Prečo to robíme?

Veríme, že štúdium v ​​zahraničí je to najlepšie, čo sa mohlo v našich  životoch stať. Je to skvelá a nezabudnuteľná skúsenosť na celý život a každý by mal štúdium a celkovo život v zahraničí v nejakej forme vyskúšať. Sme inšpiráciou, že stojí za to opustiť svoju komfortnú zónu a otvoriť sa novým možnostiam, ktoré nám súčasný svet ponúka.

Pre koho to robíme?

Pre našich mladých ľudí, aby ste si mohli plniť svoje sny a získavali skúsenosti za hranicami našej  krajiny. Vieme, že akákoľvek skúsenosť zo zahraničia človeka posilní, inšpiruje, motivuje a zlepší jeho život! Po návrate domov budete mať šancu vidieť tisíc príležitostí ako Slovensko vylepšiť!