Studium v Dansku

Veľtrh zahraničných univerzít

Očakávaš od štúdia na vysokej škole niečo viac, ako tvoji spolužiaci u nás doma?!

Veľtrh zahraničných univerzít – Radi by sme pozvali všetkých motivovaných študentov, ich rodičov a profesorov na Veľtrh zahraničných univerzít 2018. Medzi vystavovateľmi budú overené univerzity z Veľkej Británie, Škandinávie, Nemecka, Holandska a Číny. Zoznam našich partnerských škôl nájdeš TU.

01.11. – Bratislava  (09:00 – 15:00) – Crown Plaza Hotel

 02.11. – Košice (09:00 – 15:00) – Congress Center Hotel

Registruj si Voľný vstup na Veľtrh TU.

Bohatý program obsahuje prednášky univerzít a diskusie s už absolventmi. Návštevu veľtrhu odporúčame študentom III. i IV. ročníkov stredných škôl a študentov slovenských univerzít, ktorý očakávajú od vzdelávanie niečo iné! Vstup na Veľtrh je po registrácii na scandinavianstudy.sk bezplatný a nižšie sme pre teba pripravili krátky opis inštitúcií, ktoré sa budú u nás prezentovať.

Čo môžeš očákavať?

Program veľtrhu bude obsahovať prednášky univerzít, diskusie s absolventmi škôl, vystavujúce firmy a spoločnosti ako aj aktivity a súťaže.V stánku Scandinavian study nájdeš individuálne poradenstvo ohľadom prihlášok a podmienok prijatia. V našej ponuke je viac ako 80 škôl zo sveta a veríme, že spolu nájdeme odbor, ktorý ťa bude baviť a bude ti v budúcnosti prínosom!

ZOZNAM VYSTAVOVATEĽOV