Podmienky prijatia do Anglicka

Podmienky prijatia

Ak si budeš istý svojim rozhodnutím ísť na univerzitu do Anglicka alebo Walesu, pomôžeme nie len „vyšperkovať“ tvoju prihlášku tak, aby ťa vzali, ale takisto ti pomôžeme aj s požiadaním o študentskú pôžičku a ubytovanie! Máme viac ako 92% úspešnosť prihlášok do UK a stovky spokojných študentov – a dokážeme to aj s Tebou!

Deadline na prihlášky do Spojeného kráľovstva je 15. január (vieme poslať prihlášku aj po tomto dátume) na väčšinu odborov a 15. október na medicínu, veterinárnu medicínu a zubarinu, ale čím skôr pošleme Tvoju prihlášku, tým väčšie budú Tvoje šance.

K prihláške budeš potrebovať:

  • Personal Statement – kvalitne vypracovaný motivačný list s ktorým ti pomôžeme
  • Referencie – odporúčací list, či už od učiteľa, zamestnávateľa, ai.
  • Budeš potrebovať zdokladovať úroveň svojej angličtiny a to je možné dvoma sposobmi. Buď sa preukážeš jazykovým certifikátom IELTS, CAE, TOEFL (na ten ponúkame v spolupráci s British Council zľavu ), alebo je tu druhá možnosť. Pre našich študentov Scandinavian study sme vybavili na konkrétnych partnerských univerzitách možnosť ako podmienku s certifikátom IELTS obísť. Absolvuješ náš test Oxford Online Placement Test a následne pohovor so zástupcom školy, resp. zmaturuješ z anglického jazyka na známku 2 a percentuálne budeš mať viac ako 85 % z ústnej odpovedi). Scandinavian study je oficiálnym registračnym miestom na skúšku IELTS a len s nami môžeš získať zľavu na test až 30€!
  • Koncoročné a maturitné vysvedčenia s prekladmi
  • …a hlavne chuť získať nejlepšie vzdelanie a zážitky na celý život!

S vyplnením prihlášky a všetkými komponentmi Ti radi pomôžeme, a následne ju odošleme na univerzitu – a hlavne budeme s tebou počas celého prijímacieho procesu až po odlet!

Po posúdení prihlášok ti môže univerzita poslať:

  • Podmienečné prijatie – conditional offernajčastejšia odpoveď, podmienka je zvyčajne dosiahnuť istý priemer známok z maturinej skúšky
  • Bezpodmienečné prijatie – unconditional offerSi tam!

Kontaktuj nás a individuálne si prejdeme tvoj výber školy, odboru a mesta práve tak, aby najviac vyhovoval Tvojim predstavám a potrebám.