Psychológia - predáška Dr. Nigel Holt , Aberystwyth University (UK)

Prednáška: Weird Things in Psychology!

Dr. Nigel Holt , Head of Psychology dpt., Aberystwyth University (UK)

 

 

Pán Dávid Beránek z One World Institution a Dr. Nigel Holt pozýva všetkých budúcich či súčastných študentov ako aj nadšencov psychológie na prednášku s názvom „Weird Things in Psychology!“

Kedy a Kde?

Prednáška sa uskutoční v Bratislave vo štvrtok 23.11.2017 o 16,30 hod. (Crowne Plaza). Bezplatný vstup po registrácii TU.

Program:

  • 16:30 hod David Beránek – „Staň sa dobrovolníkom – Nórsko, Afrika, India vs. Prečo študovať v zahraničí?“
  • 17:00 hod Dr. Nigel Holt – „Wierd Things in Psychology“
  • 18:00 hod Scandinavian study – „Ako si podať úspešnú prihlášku do zahraničia“

Prosím prídi 10 min. pred začiatkom prezentácie.

One World Institute Norway

OWI je nezisková organizácia založená v roku 1970. Odvtedy ponúka neuniverzitné vzdelávacie programy zamerané na sociálne otázky a problémy súčasného sveta.

Hlavným predmetom štúdia sú sociálne, ekonomické a životné podmienky v krajinách tretieho sveta a v Európe. Ponúka 2 programy (Fighting with the Poor a Learn to Travel, Travel to Learn), ktoré zahrnujú štúdium v Nórsku a Afrike, cestovanie po Ázii, Afrike a Latinskej Amerike. Program Fighting with the Poor taktiež zahrňuje 6 mesiacov dobrovoľníctva v Afrike alebo Indii.

Od svojho vzniku na škole študovalo viac ako 5000 študentov, pôsobí v 23 krajinách na viac ako 168 humanitárnych projektoch v Afrike alebo v Indii.

Dr. Nigel Holt , Head of Psychology dpt., Aberystwyth University (UK)

„Psychológia je štúdium mysle a ľudského správania, je to inšpiratívna výuka a ponúka transformačné zážitky. Korene psychológie siahajú až do antického grécka, ale rozhodne se nejedná o staromódny študijný odbor. Na univerzite v Aberystwyth študentom pomáháme rozvíjať kreativitu, samostatné myslenie a schopnosť využívať získané znalosti v praxi tak, aby obstáli v 21. storočí. Všetky naše študijné odbory získaly akreditáciu od Britskej Spoločnosti pre Psychológiu (BPS) a v rámci národného hodnotenia sme nejlepší vo vyúčbe  psychológie vo Veľkej Británii. *

Minulý rok až 98 percent našich študentov našlo prax alebo zamestnanie do 6 mesiacov po absolvovaní štúdia* . Aj preto sme si viac ako istý, že vďaka odborom ktoré ponúkame si študenti nájdu uplatnenie v praxi. Prídi a začni študovať na Aberystwyth Universitu, kde nájdeš vynikajúcu výuku svetovej úrovne, nadpriemernú vybavenosť a taktiež priateľské prostredie, kde môžeš byť sám sebou.

Ak ťa zaujíma dozvedieť sa viac o svojich možnostiach štúdia psychológie u nás, alebo ťa zaujíma nové a atraktívne ponatie výučby samotnej, prídi na našu prednášku, ktorú usporiadame v spolupráci sagentúrou Scandinavian study.“

Odbory v ponuke na katedre psychoogie Aberystwyth University

  • Psychológia BSc
  • Psychológia BSc  (s ročnou praxou)
  • Psychológia BSc
  • Psychológia / Kriminológia BSc
  • Psychológia / Kriminológia BSc

*Štatistika zamestnatelnosti je z prieskumu DLHE 2017. Štatistika o vyúčbe je z ‘Times and Sunday Times Good University Guide 2018‘.

Mesto Aberystwyth, Wales

Aberystwyth se nacháza na západnom pobreží Walesu. Pravidelne sa umiestňuje v rebríčku najviac priateľských miest vo Veľkej Británii. Vďaka svojej polohe na pobreží môžu študenti vo voľnom čase objavovať okolité pláže, venovať sa vodným športom  či pozorovať tulene a delfíny. Na severe a východe od mesta sa nachádzajú hory, ktoré patria medzi jedny z najkrajších na svete a ponúkajú  mnoho príležitostí pre horolezectvo alebo túry.