Kniha Krok vpred | bezplatný download ePDF | ScandinavianStudy

Kniha | Krok vpred

Ahoj, tu je Roman zo Scandi. Pred pár rokmi som bol v rovnakej situácii, v akej si dnes Ty.

Riešiš výber univerzity, a isto to nie je jednoduché. Rozhodnutie ísť študovať do zahraničia vyžaduje dostatočné získanie relevantných informácií a premyslené rozhodnutie.

Máš pred sebou X možnosťí. Môžeš si vybrať medzi univerzitami na Slovensku, v Čechách, alebo v skutočnom zahraničí. Môžeš študovať v  Dánsku, Nemecku, UK, Švajčiarsku.

Nesprávna voľba môže znamenať „stratený rok“.

V knihe Krok vpred ti kde ponúkam vlastné skúsenosti. Odišiel som do sveta ako dvadsaťročný chalan, s obmedzenými financiami a len základnou angličtinou. Počas ciest som pracoval v Británii, USA a Austrálii, cestoval som a nakoniec študoval na univerzite v Dánsku. Po návrate domov som svoje skúsenosti so sveta využil pri zakladaní študentskej agentúry Scandi.

Mladí ľudia by mali mať šancu žiť mimo svojej rodnej krajiny, a obdobie vysokoškolského štúdia je na to ideálne. Máte otvorené myseľ a energiu na to, aby ste objavovali svet.

Knižkou Ťa chcem povzbudiť, aby si urobil/a odvážne rozhodnutie a vybral/a sa do sveta. Časom si uvedomíš, že to bol jeden z najlepších krokov, ktoré si kedy urobil/a.

Držím Ti palce pri rozhodovaní.

Roman a Tím Scandinavian Study

Stiahni si bezplatne ePDF