Kniha Krok vpred | bezplatný download ePDF | ScandinavianStudy
Študium v Dánsku

Kniha | Krok vpred

Kniha Krok vpred – komplexný sprievodca štúdiom v zahraničí.

Študenti, rodičia a učitelia! Mnohí z Vás riešia výber univerzity už v predstihu. Rozhodnutiu ísť do sveta predchádza zistenie si relevantných informácií. Riešiť všetko s predstihom, zjednodušiť si celý proces, prejsť si možnosťami bez stresu a nenechať si výber univerzity na poslednú chvíľu. Stojí dôležité rozhodnutie! A teda…Škola u nás, v Čechách, v Dánsku, Holandsku, alebo v Británii? Čas letí rýchlo a nesprávna voľba univerzity často znamená fakticky stratený rok života. Pri výbere univerzity nie je čas na metódu POKUS – OMYL!

Možno vám pomôže práve táto kniha Krok vpred, v ktorej ponúkame skúsenosti zažité na vlastnej koži. Odchádzal som ako dvadsaťročný chlapec s minimom financií a „neexistujúcou angličtinou“. Časť svojich ciest som strávil prácou v UK a USA, časť cestovaním a časť štúdiom na univerzite v DánskuPo návrate domov som svoje skúsenosti zúročil napríklad pri zakladaní študentskej agentúry ScandinavianStudy.

Chcel by som povzbudiť mladých ľudí robiť odvážne rozhodnutia! Časom z nich budete mať veľkú radosť a budete na seba hrdí. Mladí ľudia by mali skúsiť žiť aj mimo svojej rodnej krajiny – aspoň na krátky čas. Práve vysokoškolské obdobie je na to IDEÁLNE. Ste otvorení neznámym veciam, nemáte veľké nároky na komfort a máte hlavne energiu učiť sa a objavovať.

Držíme palce urobiť správny krok vpred!

Roman a tím Scandi

Stiahni si bezplatne ePDF