Kniha Krok vpred | bezplatný download ePDF | ScandinavianStudy

Kniha | Krok vpred

Kniha „Krok vpred – Sprievodca štúdiom v zahraničí“.

Ahoj, tu je Roman so Scandi a pred rokmi som bol v rovnakej situácii ako si dnes ty. Riešiš výber budúcej univerzity. Rozhodnutiu ísť do sveta predchádza zistenie relevantných informácií. Škola u nás, škola v Čechách, alebo v ozajstnom zahraničí (v Dánsku, Fínsku, Belgicku, Holandsku, či Británii)? Pri výbere univerzity ktorá ti „sadne“ nie je čas na metódu pokus-omyl. Nesprávna voľba univerzity znamená stratený rok života.

Možno ti pomôže práve kniha Krok vpred. V nej ti ponúkam skúsenosti zažité na vlastnej koži. Odchádzal som ako dvadsaťročný chlapec s minimom financií a „neexistujúcou angličtinou“. Časť svojich ciest som strávil prácou v Británii, USA, Austrálii, časť cestovaním a časť štúdiom na univerzite v Dánsku. Po návrate domov som svoje skúsenosti zúročil pri zakladaní študentskej agentúry Scandi.

Chcel by som ťa povzbudiť urobiť odvážne rozhodnutie a vydať sa na skusi do sveta! Časom z neho budeš mať veľkú radosť, budeš na seba hrdí. Mladí ľudia by mali skúsiť žiť mimo svojej rodnej krajiny. Práve vysokoškolské obdobie je na to ideálne, ste otvorení neznámym veciam a máte energiu učiť sa a objavovať svet.

Držím ti palce urobiť správny krok vpred!

Roman a tím Scandi

Stiahni si bezplatne ePDF
error: Content is protected !!