Mapa univerzít

Pre lepšiu orientáciu sme pre našich študentov pripravili aj mapu našich partnerských škôl v Dánsku, Holandsku a Veľkej Británii. Ak si vyberieš inú školu, kontaktuj nás a takisto ti pomôžeme s prihláškou. Budeme radi ak si stiahneš náš katalóg Štúdium v zahraničí TU.

Veľká Británia

V ponuke Scandinavian study nájdeš najviac britských univerzít (skoro 60) od Londýna, cez Wales až po Liverpool. Za ostatný rok 2017, máme úspešnosť prijatých študentov do UK až 92%. Medzi školy, ktoré odporúčame najviac patria University of Sunderland, De Montfort University v Leicestri a Coventry University (kvalita prednášok a referencie od študentov, vybavenie školy, cenovo dostupné ubytovanie, dostatok pracovných príležitostí).

Holandsko

Štúdium v Holandsku ponúkame na 7. partnerských inštitúciách, ktoré ponúkajú svoje vlastné campusy v nasledujúcich holandských mestách ako sú: AMSTERDAM/DIEMEM, DELFT, HAARLEM, THE HAAGUE, BREDA, VENLO, EINDHOVEN , VLISSINGEN , ENSCHEDE. Medzi školy, ktoré odporúčame najviac patria Saxion, InHolland, HZ University of Applied Sciences. Za ostatný rok 2017, máme úspešnosť prijatých študentov do Holandska až 87%.

Dánsko

Štúdium v Dánsku sme zažili na vlastnej koži! Preto ak ťa čokoľvek ohľadom tvojich možností štúdia v Dánsku zaujme, neváhaj nás kontaktovať a veľmi radi ti skúsime pomôcť!  Za ostatný rok 2017, máme úspešnosť prijatých študentov do Dánska až 85%.

 

Ak si vyberieš inú školu, kontaktuj nás a takisto ti pomôžeme s prihláškou.