Ponuka škôl v Británii
Dištančné štúdium v Británii

Ponuka škôl

Ponuka škôl v Británii je viac ako pestrá a nájdeš najviac popredných britských univerzít  od Londýna, cez Wales, Coventry, Leicester, Notthingham, až po Liverpool či Sunderland. Rozumieme tomu čo robíme a ak si nechceš iba podáť prihlášku (ale aj byť v skutočnosti prijatý), stačí nás kontaktovať!

Medzi školy, ktoré odporúčame najviac patria nasledujúce inštitúcie (hodnotenie v rebríčkoch, kvalita prednášok a referencie od študentov, vybavenie školy, cenovo dostupné ubytovanie, pracovné príležitosti, mimo školské aktivity, šport na škole.). Top Ponuka škôl v Británii: University of Sunderland, De Montfort University v Leicestri, Aberystwyth University, Bangor University.

UNIVERSITY OF SUNDERLAND

University of Sunderland je škola, ktorá patrí  medzi nami najviac odporúčame univerzity! University of Sunderland je univerzitou, ktorá Ti skutočne zmení život. 

University of Sunderland je inovatívnou univerzitou s vysokým štandardom výučby a výskumu. Má silné väzby s priemyslom a podnikaním a úzko spolupracuje s niektorými poprednými svetovými spoločnosťami. Má viac ako 100 ročnú tradíciu a globálne silnú povesť. Silné sú hlavne odbory so zameraním na IT, Engeneering či Technológie , Fashion a Design! Sleduj Virtual Tour priamo z priestorov školy TU.

 • Dlhá tradícia a globálne silná povesť
 • Má v ponuke veľmi veľa štipendií
 • Jedno z najlepších univerzitných vybavení v Spojenom Kráľovstve
 • Garancia ubytovanie všetkým študentom v prvom ročníku!
 • Prímorské mesto v nádhernej oblasti, bohatej na prírodné a kultúrne skvosty
 • Jedno z najbezpečnejších miest v UK, sídlo v meste Sunderland (pobočky takisto v Londýne a Hongkongu)

Získali ocenenie  „Times Higher Education Awards“ a striebornú medailu TEF za kvalitu výučby. Sunderland je známy ako „priateľská univerzita“, pretože ich úprimne zaujíma spokojnosť študentov a snažia sa spríjemniť skúsenosť so „study in UK“ každému jednému študentovi.

Sunderland je jedno z najväčších miest na severovýchode Anglicka, nachádza sa pri mori a ponúka návštevníkom úchvatnú kombináciu malebnej krajiny, piesočných pláží, širokej škály fascinujúcich atrakcií a rôznych udalostí. Severovýchod Anglicka je jedno z najkrajších a najrôznorodejších častí Spojeného kráľovstva. Neďaleko sa nachádza mesto Newcastle, Hadriánov múr, mesto Durham s presláveným hradom a katedrálou. V roku 2012 University of Sunderland založila nový kampus aj priamo v srdci Londýna. Nachádza sa v Canary Wharf – najdôležitejšom finančnom centre Európy. Je to skvelá príležitosť pre študentov, ktorí sa rozhodnú žiť a študovať v Londýne. Stiahni si brožúru TU – Sun. University.

DE MONTFORT UNIVERSITY Leicester

  

Univerzita v De Montfort v Leicesteri (DMU) je moderná inštitúcia za ktorú dáme ruku do ohňa.

De Montfort University v Leicesteri je veľmi známa Univerzita, patrí do top 10 najpopulárnejších univerzít v UK a bola ohodnotená časopisom Times Higher Education za jednu z najlepších mladých univerzít. DMU má zlatú medailu (TEF Gold) za vynikajúcu výučbu, ktorú udeľuje britské ministerstvo školstva len tým „naj“ školám. DMU je členom University Alliance, čo je skupina inovatívnych a podnikavých univerzít v Spojenom kráľovstve, ktoré zabezpečujú cenné kontakty pre študentov. Študenti pracujú na projektoch „Live Projects“ v rámci študijných programov so spoločnosťami. Môže to byť čokoľvek, od vývoja produktov, výskumu až po vytvorenie marketingovej kampane.

 • Jedna z najlepších nových univerzít
 • Zlatý rating v teaching excellence (TEF Gold)
 • Člen University Alliance, ktorá ti pomôže naviazať cenné kontakty už počas štúdia
 • Veľa tzv. Academic-led trips po celom svete cez #DMUGlobal

Univerzita je „bohatá“ a svoje zisky vracia späť študnetom napríklad formou unikátneho spojenia štúdia a cestovania ako súčasti vyučovania. Študent sa cez program #DMUGlobal môže dostať 2-3 krát ročne do sveta na tzv. Academic-led trips a študent si prispeje sumou len okolo 200£. New York, Ázia, Afrika, to všetko máš na dosah aj ty a počas štúdia! DMU chce byť kľúčovým hráčom tzv. globálnej internacionalizácie a byť dôležitým prepojením medzi študentami a prácou na globálnom hraničnom trhu práce.

DMU je jednou z najlepšie vybavených škôl, napr. pre študnetov Business odborov má ako jedna z málo škôl na svete Bloomberg Trading Room a online správy z burzy v reálnom čase. Mená, ako je napríklad módny guru Jimmy Choo a spisovateľ Adele Parks, prednášali študentom vďaka výnimočným odvetvovým spojeniam fakulty a profesionálneho odvetvia „vonku“.

Leicester je 10. najväčšie mesto v Anglicku. Centrum mesta žije aktívnym životom, nájdete tu množstvo nákupných centier, reštaurácii, zábavy. Leicester bol vymenovaný za jedno z najlepších miest, v ktorých sa žije a pracuje vo Veľkej Británii (2016 Good Growth for Cities Index) a umiestnil sa v v top 10 cenovo dostupných miest vo Veľkej Británii pre študentov (2015 Good Growth for Cities Index). Leicester sa nchádza sa len niečo vyše hodiny od Londýna, v dosahu sú aj mestá ako Birmingham a Cambridge. Stiahni si brožúru TU – DMU

BANGOR UNIVERSITY

Ak túžiš študovať na na jednej z top UK univerzít z ktorej dýcha história, tradícia a ktorá sa nachádza v úžasnej prírodnej scenérii,  Bangor University je priamo stvorená pre teba!

Škola bola v  r.2018 vyhlásená za tretiu najlepšiu školu v UK z pohľadu spokojnosti študentov (WhatUni). Univerzita má zlatú medailu TEF (Teaching Excellence Framework) udeľovanú ministerstvom školstva len tým „naj“ školám v UK!

 • Výborná škola v krásnom prírode obklopená horami a morom
 • Cenovo dostupné, bezpečné mesto
 • Zlatá medaila (TEF Gold) za vynikajúcu výuku, 3. najlepšia univerzita v UK za spokojnosť študentov
 • Lonely planet 2017; Severný Wales je štvrté „naj“ miesto, ktoré musí človek navštíviť
 • Na dosah nádherný národný park Snowdonia, Menai prieliv, Írske more, ostrov Anglesey, Puffin Island, hrady v Conwy a Caernafon, zámok Penrhyn, Puffin Island, ai.
 • Výlety a voľnočasové aktivity, najlepšie Sport clubs and Societies v UK
 • Menšia univerzita –  úzko spätá komunita študentov, silné vzťahy, kontakt medzi fakultami

Bangor a okolie ponúka mnoho nezabudnuteľných zážitkov, je menšie mesto, ktoré je orientované najmä na študentov. Nachádza sa v severnom Walese, ktorý cestovný sprievodca Lonely Planet vyhlásil za jedno z miest, ktoré človek musí aspoň raz navštíviť! Či sú to preslávenené miesta ako národný park Snowdonia, majestátne stredoveké hrady v Caernafon či Conwy a prenádherný ostrov Anglesey, alebo skryté klenoty ako dedinka Betws-y-coed, pozorovanie tuleňov a delfínov na výlete na Puffin Island, alebo promenáda podľa vzoru francúzskej riviéry v Llandudne.

Univerzita naplno využíva svoje okolie vo svoj prospech, či už pri samotnom štúdiu pri odboroch ktoré vyžadujú skúsenosti v teréne a taktiež organizuje mnoho voľnočasových aktivít či výletov po okolí. Bangor University bola vyhlásená za najlepšiu školu v UK pre Clubs and Societies (WhatUni 2019), ponúkajú ich viac ako 150, od rôznych športových klubov cez hudobné societies po kluby ako Anime Society či Gaming League.

Bangor a okolie spolu s univerzitou a ostatními študentami vytvárajú jedinečnú, neopakovateľnú a plnohodnotnú student experience na ktorú určite nezabudneš! Stiahni si brožúru TU – Bangor.

ABERYSTWYTH UNIVERSITY

Aberystwyth je krásne a rušné prímorské mestečko, ktoré sa nachádza na západnom pobreží v strede Walesu.

Aberystwyth University je výborná škola, ktorá sa pýši vysokým percentom spokojnosti študentov, až 90% (NSS, 2018). Univerzita má tak isto zlatú medailu za Teaching Excellence, udelovanú ministerstvom školstva. Korene tejto univerzity siahajú až do roku 1872 a z jej priestorov priamo dýcha duch viktoriánskeho štýlu Spojeného kráľovstva.

 • Úžasný Wales
 • Univerzita v krásnom prímorskom meste
 • Aber je jedno z najbezpečnejších miest v  UK
 • Výrazne nižšie náklady na život oproti zvyšku UK
 • hlavné mesto kultúry vo Walese
 • Jedinečné umiestnenie, medzi Cambrian Mountains a Cardigan Bay

Aberystwyth je priamo na pobreži Walesu, uložené medzi Cambrian Mountains a Cardigan Bay. Okolitá krajina poskytuje pôvabnú scenériu zvlnených kopcov, dolín, piesku a mora. Historické centrum Aberystwythu je vybudované vo Viktoriánskom štýle, s výhľadom na 2 km dlhú promenádu. V roku 2015 bol Aberystwyth oficiálne korunovaný vo Veľkej Británii ako “Greatest Town” na prestížnej Academy of Urbanism Awards.

Aber je považované za jedno z najbezpečnejších miest nielen vo Walese, ale v celej Veľkej Británii. Mesto je taktiež držiteľom tzv. Purple Flag za príjemný a bezpečný nočný život. Životné náklady sú tu nižšie ako vo zvyšku Británie, a preto je tiež Aber populárnou študenstkou destináciou. Svetovo uznávaná je hlavne katedra Psychológie ači odbory jako Business, Law, History či Criminology. Stiahni si brožúru Aber TU.

COVENTRY UNIVERSITY

  

Coventry University je škola, ktorá patrí medzi nami najviac odporúčame univerzity! S viac ako 27.000 študentmi patrí k najväčším a najkrajším univerzitám v krajine.

Coventry University je moderná univerzita s hrdou tradíciou. Je to dynamická univerzita, ktorá poskytuje vzdelanie vysokej kvality. V roku 2017 získala ocenenie Gold TEF za Teaching excellence. Študenti univerzity využívajú najmodernejšie zariadenia vo všetkých akademických odboroch vrátane výučby zdravotníctva, dizajnérskych a inžinierskych laboratórií, umeleckých dielní a výpočtových stredísk.

 • TEF Gold za Teaching excellence
 • Najlepšia nová univerzita v Spojenom kráľovstve podľa The Guardian University Guide
 • Rozvíjajú a podporujú zamestnatelnosť študentov
 • Moderné vybavenie – univerzita veľa investovala do rozvoja nového vybavenia a má ambiciózne plány na ďalší rozvoj

Prostredníctvom prepojení s podnikmi a organizáciami vo verejnom a dobrovoľníckom sektore majú študenti prístup k projektom a stážam, ktoré zvyšujú ich zamestnateľnosť po ukončení štúdia. Univerzita disponuje tromi školskými areálmi: hlavné sídlo v centre mesta Coventry, a ďalej v Scarborough a v Londýne. Coventry nedávno dostalo titul City of Culture 2021.

V meste nájdete prekrásnu Coventry Cathedral a Kenilworth Castle. Nachádza sa len hodinku vlakom od Londýna a 20 minút od Birminghamu a 25 minút od Stratfod-upon-Avon, rodiska Shakespeara. Campus v Coventry prešiel rozsiahlou inováciou a univerzita má ambiciózne plány na ďalší rozvoj. Stiahni si brožúru Coventry TU.

NOTTHINGHAM TRENT UNIVERSITY

  

NTU navštevuje približne 27.000 študentov a za posledné roky investovali viac ako 350 miliónov GBP do troch kampusov, s cieľom vytvoriť inšpiratívne vzdelávacie prostredie.

Nottingham Trent University je ocenená, moderne vyučujúca univerzita s dôrazom na prípravu absolventov na zvolenú kariéru. NTU bola v roku 2017 výhlásená organizáciou Times Higher Education za univerzitu roka a má zlatý rating za Teaching excellence.

NTU v súčasnosti ponúka viac ako 500 študiných odborov a spolupracuje s viac ako 600 špičkovými firmami, ako napríklad Microsoft, Toyota, Boots a Rolls Royce. Ak hľadáš ďalšie príležitosti ako pracovné stáže, priemyselné poradenstvo, priemyselné zariadenia, profesionálna akreditácia, štúdium v ​​zahraničí a učenie sa nových jazykov – potom je NTU pre teba!

 • Zlatý rating – Times Higher Education (THE) udelila univerzite prestížnu cenu Univerzita roka 2017 a 2019
 • Viac ako 500 odborov
 • Spolupráca s viac ako 600 firmami, veľa pracovných príležitostí, možností stáže, atď.
 • Vysoké investície do revovácie kampusov, až 450 miliónov GBP za posledných 15 rokov!

Univerzita má tri areály; City – kozmopolitný, živý kampus v srdci mesta Nottingham, Clifton – zrenovovaný, priateľský a plný života, a Brackenhurst – nádherný kampus na vidieku neďaleko Nottinghamu s pravidelným autobusovým spojením do mesta.

Nottingham je priamo uprostred Veľkej Británie – môžete sa dostať do Londýna alebo do Manchesteru za menej ako dve hodiny. Je to „mladé“ mesto a žije v ňom energická komunita s viac ako 60 000 študentmi. Má živý nočný život, športové, nákupné centrá a top klubové scény.

UNIVERSITY of LIVERPOOL

  

Študuj v meste, ktoré je domovom výskumníkov a revolucionárov už viac ako 800 rokov. Liverpool ťa bude inšpirovať aj svojím kultúrnym duchom – nie náhodou práve tu vznikla hudobná skupina Beatles!

University of Liverpool je členom The Russel Group a je jedna z 24 škôl na svete ktoré patria medzi Top školy zamerané na výskum a zároveň je zaradená medzi 200 najlepších vysokých škôl na celom svete. Ponúka viac ako 400 študijných programov. Študuje tu viac ako 7000 zahraničných študentov zo 127 krajín a má viac ako 170 rokov histórie a tradícií, ktoré ju radia k jedným z Top vzdelávacích inštitúcii v UK. Motto univerzity je: „Pre posúvanie učenia a zošlachtenie života.“

 • Jedna z top vzdelávacích inštitúcii v Spojenom Kráľovstve
 • Vysoká kvalita výučby a výskumu, spojená až s deviatimi recipientmi Nobelovej Ceny
 • Vedie v UK za sociálnu mobilitu – dbajú na to, aby všetci mali prístup k rovnakým príležitostiam
 • História školy siaha až do roku 1881
 • V roku 2008 bol Liverpool vyhlásený za Európske hlavné mesto kultúry

Meno univerzity je spojené s deviatimi recipientami Nobelovej Ceny a univerzita je uznávaná za vysokú kvalitu výučby a výskumu a má dlhoročnú tradíciu v oblasti štipendií a výskumu v kľúčových disciplínach akými sú Art, Education and Science. Univerzita kladie veľký dôraz na spájanie excelentnosti v oblasti výskumu a výučby.

Liverpool je mesto plné kultúry, umenia a hudby. Je to miesto vzniku the Beatles a nachádza sa tu najviac múzeí a galérii mimo Londýna. V Liverpoole taktiež sídlia až dva futbalové kluby Premier League.

SOLENT UNIVERSITY SOUTHAMPTON

 

Southampton Solent University patrí do 1% top univerzít na svete. Mesto Southampton je jedno z najživších a najdynamickejších miest na juhu Anglicka.

Od rušných shopping malls, cez historický prístav až po oblasti výnimočnej prírodnej krásy má mesto a región skvelu ponuku pre študentov, ktorý chcú okrem štúdia aj niečo zažiť. Mesto Southampton sa nachádza iba hodinku od Londýna a patrí k najzelenejším mestám v UK. V Southamptone sa nachádza mnoho múzeí, barov a reštaurácii. Bol tu postavený neslávne známy Titanic a preto sa v meste nachádza jedno z najväčších ľodných múzeii. Neďaleko Southamptonu sa nachádza Isle of Wight, známy krásnymi plážami a letným palácom kráľovnej Viktórie.

 • Univerzita v srdci jedného z najšťastnejších a najzelenších bristkých miest
 • Moderná univerzita, prešla rozsiahlou renováciou
 • Iba hodinku od Londýna
 • Neďaleko malebné mestá Salisbury, Portsmouth a či pláže Brightonu

Na univerzite sa nachádza 5 fakúlt na ktorých je možnosť študovať množstvo odborov ako fine arts, architektúra, business, marketing, cestovný ruch či psychológia. Univerzita má dva campusy a to City Campus ktorý sa nachádza pri East parku v centre mesta Southampton a campus Warsash, ktorý je na východnom brehu rieky Hamble a nachádza sa tam Námorná akadémia. Campusy prešli kompletnou modernizáciou a spĺňajú najvyššie kritériá pre výskum a kvalitu štúdia v UK.

Nájdete tu prvotriedne zariadenie vybavenie a multikultúrnu komunitu spolužiakov z celého sveta. Solent si dáva záležať na vytváraní skutočných príležitostí pre svojich študentov (ultra moderné knižnice, laboratória, športoviská, študovne ako aj HD TV a audio štúdia).

LONDON SOUTH BANK UNIVERSITY

London South Bank University je ako stvorená pre všetkých, ktorý chcú zažit život v The Business capital Európy, v jednoducho neskutočne úžasnom Londýne!

London South Bank University je jedna z najväčších a najstarších univerzít v Londýne; od roku 1892 poskytujú akreditované a profesionálne uznávané vzdelanie.  Je to kozmopolitná škola s pozitívnym a akčným prístupom k výučbe. Vzdeláva viac ako 18 000 študentov z vyše 130 krajín. LSBU bola v roku 2016 ocenená ako „enterprenual“ univerzita roka.

 • Jedna z najstarších a najväčších univerzít v Londýne
 • Strieborný štandard výuky (TEF Silver)
 • Najpodnikavejšia univerzita roka 2016
 • Niekoľlko minút od centra Londýna

Kvalifikácia z LSBU je uznávaná po celom svete, vzhľadom k plne akreditovaným odborom. Len za posledných 10 rokov univerzita investovala do modernizácie viac ako 60 miliónov libier na vybudovanie infraštruktúry, campusov a materiálneho vybavenia svojich výskumných centier.

Do roku 2020 chce LSBU byť najlepšia moderná univerzita v Londýne. Ak miluješ Londýn a kozmopolitný život, LSBU je tým správnym miestom pre teba!

BIRMINGHAM CITY UNIVERSITY

  

BCU bola založená v roku 1843 ako University of Central England a patrí medzi najväčšie britské univerzity.

Birmingham City University je živá, ambiciózna a rozmanitá univerzita v srdci mesta Birmingham. Univerzita má strieborný status za Teaching excellence, veľa profesorov pred nástupom na BCU pracovali vo vedúcich funkciách a majú reálne skúsenosti z daných oblastí.

 • Strieborný rating za kvalitu výučby v rámci systému excelentnosti (TEF Silver) 2017
 • Dobrý krok pre budúcu kariéru – podpora zamestnatelnosti
 • Investovaných 260 miliónov do renovácie a rozšírenia študentských priestorov
 • Birmingham je druhé najväčšie mesto v Spojenom Kráľovstve
 • Najvyššia kvalita života v meste miomo hlavného mesta (Mercer Quality of Living Report 2017)
 • Priame letecké spojenie Birmingham – Bratislava

BCU záleži na podporovaní zamestnatelnosti študentov a vytváraní pracovných príležitostí už počas štúdia a ato tak, že študentská pracovná agentúra OpportUNIty – Student Jobs on Campus pomáha študentom nájsť si platené práce na čiastočný úväzok ešte počas štúdia.

Nové obchodné inovačné centrum STEAMhouse ponúka širokú škálu spolupráce, produkcie umelcov, inkubácie a sieťových zariadení pre malé a stredné podniky v regióne West Midlands. Škola spolupracuje s poprednými lídrami na pracovnom trhu v UK, so spoločnosťami ako sú napr. Apple, Cisco, Cartier, BBC, Jaguar, Land Rover a mnohé iné.

Birmingham je druhé najväčšie mesto v UK, má prosperújuce hospodárstvo a ekonomiku, po Londýne sa tu nachádza najviac spoločností a firiem. Birmingham je taktiež po Londýne druhé naj mesto v ponuke kulturních či športových udalostí a podujatí. Mesto je dobre prepojené so zvyškom krajiny vlakmi a autoobusmi, a taktiež sa tu nachádza medzinárodné letisko, z ktorého sa lieta aj priamo do Bratislavy.

LIVERPOOL HOPE UNIVERSITY

Univerzita sa skaldá z dvoch hlavných vzdelávacích Campusov. Park Hope sa nachádza na predmestí mesta Liverpoolu. Creative Campus v centre mesta Liverpool je domovom tvorivých a umeleckých predmetov. Univerzita zastáva filozofiu vzdelávania cez prepojenie mysle, teľa a ducha pri hladaní pravdy krásy a dobra.

 • Zlatý rating (TEF Gold) za excelenciu vo výučbe
 • Jediná ekumenická univerzita v Európe
 • Liverpool bol v roku 2008 vyhlásený za Európske mesto kultúry

Univerzita sa skaldá z dvoch hlavných vzdelávacích Campusov. Park Hope sa nachádza na predmestí mesta Liverpoolu. Creative Campus v centre mesta Liverpool je domovom tvorivých a umeleckých predmetov. Univerzita zastáva filozofiu vzdelávania cez prepojenie mysle, teľa a ducha pri hladaní pravdy krásy a dobra.

Liverpool je mesto plné kultúry, umenia a hudby. Je to miesto vzniku the Beatles a nachádza sa tu najviac múzeí a galérii mimo Londýna. V Liverpoole taktiež sídlia až dva futbalové kluby Premier League.

UNIVERSITY OF ESSEX

University of Essex je verejná výskumná univerzita v anglickom Essexe. Bola založená v roku 1963  a jej kráľovská listina bola prijatá v roku 1965. Najväčší kampus Essexu je kampus Colchester v parku Wivenhoe. Essex je zaradený medzi 251-300 vo svete podľa rebríčka World University Rankings pre vysoké školstvo 2020 a 29. vo Veľkej Británii v The Times and Sunday Times Good University Guide 2019. Essex bol v roku 2018 vymenovaný za univerzitu roka – Times Higher Education Awards.

ANGLIA RUSKIN UNIVERSITY

Anglia Ruskin University (ARU) je verejná univerzita vo východnom Anglii, vo Veľkej Británii. Má svoj pôvod v Cambridge School of Art, ktorú založil William John Beamont v roku 1858. V roku 1992 sa stala univerzitou a premenovala sa na Anglia Ruskin University v roku 2005. Anglia Ruskin má cca. 39 400 študentov a má školské areály v Cambridge, Chelmsford, Peterborough a London. Anglia Ruskin je podľa rebríčka svetových univerzitných  2020 (Higher Education Times World University 2020) zaradená medzi 350 najlepších univerzít na svete.

Xenophone College London (University of Chichester)

Stránka školy: XCL: https://xcl.ac.uk/

Xenophone College London je akreditovanou partnerskou inštitúciou Chichester University (top 20 v UK). XCL ponúka britské, flexibilné a cenovo dostupné, medzinárodné vzdelanie pre študentov, ktorých zaujíma nadobudnutie zručností a vedomostí využiteľných v modernom svete a ktorý zároveň chápu možnosti, ktoré so sebou prináša svet technológií.

University of Chichester

Stránka školy: https://www.chi.ac.uk/

University of Chichester bola založená v r. 1839 a podľa Guardian University Guide bola v roku 2022 zaradená medzi 20. top univerzitami Spojeného kráľovstva.

 • Top 25 najlepších obchodných škôl v Británii
 • Top 10 najlepších univerzít pre odbor Psychológia
 • 1. miesto v rámci výskumu v británii

Študijné odbory a forma výuky

V rámci online štúdia na XCL minimalizovali tzv. asynchrónne učenie – zabudnite na vopred nahrané nudné video lekcie hodiny, kde majú študenti iba malú šancu na zapojenie do priebehu hodiny. Absolvujete takisto živé hodiny, živé semináre a skutočnú skupinovú prácu na projektoch so študentami – všetko spolu v reálnom čase so študentami v Londýne a online so spolužiakmi z celého sveta.

Každá vyučovacia hodina je nahrávaná a na druhý deň si ju viete opätovne prehrať (spolu s titulkami) v rozhraní ultra-moderného študentského portálu (platforma Kaltura – používaná takisto Harvard University). V priebehu roka na vás čakajú zadania a projekty, hodnotenie je priebežné a v rámci celého roka (bez koncoročných skúšok a zbytočného stresu).

Rozumieme tomu čo robíme a ak si nechceš iba podať prihlášku, ale byť aj prijatý, daj nám o sebe vedieť#ŠtudiumVBritánii