Ponuka škôl v Holandsku so Scandinavian study
Štúdium v Holandsku

Ponuka škôl

Avans University of Applied Sciences

Stránka školy: http://www.avans.nl/international

Avans University of Applied Sciences bola založená 1. januára 2004 po zlúčení Hogeschool Brabant a Hogeschool ‚s-Hertogenbosch. Avans Univeristy sa nachádza v troch mestách v južnej časti Holandska, avšak anglické programy sa vyučujú len v meste Breda.

Mesto Breda je označované za „Perlu Juhu“ s historickým duchom a širokou ponukou barov, reštaurácií a športových klubov pre mladých ľudí. Toto mesto sa vyznačuje bohatou multikultúrnosťou. Dá sa považovať za študentské mesto, pretože tu žije okolo 20 000 študentov. Univerzita Avans v meste Breda je ako stvorená pre teba,  ak túžiš po príjemnom, bezpečnom a dynamickom prostredí! Avans University of Applied Sciences sa môže pýšiť vyhlásením za TOP hlavnú univerzitu aplikovaných vied v Holandsku. Avans ti ponúka vzdelanie najvyššej kvality a jej cieľom je pomôcť ti využiť tvoj potenciál nie len v rámci výučby ale aj v živote.

Inholland University of Applied Sciences

Stránka školy: https://www.inholland.nl/inhollandcom

Inholland University of Applied Sciences je jednou z najlepších vzdelávacích inštitúcií v celom Holandsku a to najmä vďaka ich individuálnemu prístupu a priateľskému prostrediu. Táto univerzita sídli vo veľkomestách ako Amsterdam, Delft, Haarlem či dokonca The Hague. Navštevujú ju študenti zo 110 rôznych krajín sveta a dokopy ich je viac ako 29 000.

Čo študenti oceňujú najviac je určite vysoká kvalita, a to čo sa týka odborného štúdia, študijných prostriedkov, profesionálnych učiteľov aj mimoškolských aktivít. Štúdium na Inholland University je orientované na prax – nenájdeš tu povinné memorovanie učiva, či učenie sa poučiek. Počas štúdia a pracovnej stáže získať skúsenosti v oblasti obchodu a priemyslu, čo ťa pripraví do tvojho budúceho povolania. Okrem toho spoznáš ľudí z celého sveta, a tieto kontakty ti už zostanú na celý život.

SAXION University of Applied science

Stránka školy: https://www.saxion.edu/

SAXION University of Applied Sciences je jednou s najväčších vysokých škôl v Holandsku. Má skoro 27 000 študentov a stále rastie!

Táto univerzita je hrdá na rôznorodosť svojich študentov. Každým rokom pribúdajú študenti z rôznych kútov sveta a takisto pribúdajú aj programy vyučované v angličtine. SAXION sa sústreďuje na spokojnosť svojich študentov a to nie len v rámci štúdia. Profesionálny a priateľský personál je veľmi zhovievavý a ochotný študentom pomáhať s akýmikoľvek problémami. SAXION University má tri campusy v troch rôznych menších mestách neďaleko metropol ako Amsterdam alebo The Hague. Čo je na tejto škole najzaujímavejšie je jej história. Jej korene  siahajú až do roku 1875.

Rozumieme tomu čo robíme a ak si nechceš iba podať prihlášku, ale byť aj prijatý, daj nám o sebe vedieť#ŠtudiumVHolandsku