Štúdium v Británii (Anglicko a Wales) - scandinavianstudy.sk
Financovanie studia v Britanii

Štúdium v Británii

Štúdium v Británii ponúka veľa možností, ako získať špičkové a svetovo uznávané vzdelanie. Samotné štúdium v Británii formou dokonalej sieti univerzít ponúka inovatívne študijné programy s celosvetovým záberom. Británia je veľmi kozmopolitná krajina, kde si užiješ nové kultúry, zvyky a tradície a samozrejme, anglický jazyk! UK ponúka tisícky rôznych odborov, o ktorých na Slovensku nemôžeme ani snívať. V UK možeś študovať formou denného štúdia alebo dištančne (viac info tu), za redukované školné.

Čo získaš v Británii akademicky?

  • Vylepšenie angličtiny – tá je v dnešnej globálnej dobe jazykom, ktorý je nevyhnutné ovládať. V UK budeš dennodenne obklopený native speakermi a hlavne žiaden učiteľ Ťa nikdy nenaučí angličtinu na takej úrovni ako časť života v Británii.
  • Kvalita vzdelania – univerzity v Anglicku a Walese ponúkajú extrémne vysokú kvalitu vzdelávania a sú medzinárodne uznávané za štandard vzdelania. Vykazujú (National Student Survey) vysoké percento spokojnosti študentov so svojím vzdelaním, výukou, prácou počas štúdia, ai. 
  • Jedinečný prístup k vzdelávaniu – uplatňujú tzv. Problem-Based Learning – učenie cez riešenie konkrétnych problematík, nie zdĺhavej teórie a memorovanie, veľa projektov, práca v skupinách, rôznorodosť práce. Učivo je atraktívne podané, relevantné a aktuálne! Investujú do vybavenia a budeš sa teda učiť v najlepších priestoroch a pomocou špičkových vzdelávacích technológii. 
  • Medzinárodne uznávaný titul – titul z univerzity v UK budeš mať akreditovaný na celom svete, univerzity sú uznávané takisto za vysokú kvalitu vzdelania. 

Čo v UK získaš osobnostne?

  • Network – univerzity kladú veľký dôraz na Networking. Počas štúdia máš možnosť získať mnohé cenné kontakty so zamestnávateľmi, veľkými i menšími firmami.
  • Nadviazanie celoživotných kontaktov – okrem potenciálnych zamestnávateľov v UK stretneš kvantum priateľských ľudí z celého sveta a vybuduješ si priateľstvá na celý život.
  • Osamostatnenie sa – máš možnosť stať sa úplne nezávislý a sebestačný človek!
  • Dobrodružstvo – získaš nezabudnuteľné zážitky, nadviažeš celoživotné priateľstvá a bude to pre teba skúsenosť ako žiadna iná!

       

Rozumieme tomu čo robíme a ak si nechceš iba podať prihlášku, ale byť aj prijatý, daj nám o sebe vedieť! #ŠtudiumVDánsku