Podmienky prijatia

Kontaktuj nás a individuálne si prejdeme tvoj výber školy, odboru a mesta tak, aby čo najviac vyhovoval tvojim predstavám a rodinným financiám. 

Deadline na prihlášky je do júna, avšak čím skôr pošleme tvoju prihlášku na univerzity, tým väčšie šance na prijatie budeš mať. Základné dokumenty k prihláške na univerzitu v Británii.

  • Personal Statement – budeš potrebovať dobrý a kvalitne vypracovaný motivačný list, s ktorým ti pomôžeme.
  • Budeš potrebovať dobrý odporúčací list (či už od učiteľa, zamestnávateľa či trénera).
  • Budeš potrebovať zdokladovať úroveň svojej angličtiny a to je možné dvoma sposobmi. Buď sa preukážeš jazykovým certifikátom IELTS, CAE, TOEFL (na ten ponúkame v spolupráci s British Council zľavu ), alebo je tu druhá možnosť. Pre našich študentov Scandinavian study sme vybavili na konkrétnych partnerských univerzitách možnosť ako podmienku s certifikátom IELTS obísť. Absolvuješ náš test Oxford Online Placement Test a následne pohovor so zástupcom školy, resp. zmaturuješ z anglického jazyka na známku 2 a percentuálne budeš mať viac ako 85 % z ústnej odpovedi). Scandinavian study je oficiálnym registračnym miestom na skúšku IELTS a len s nami môžeš získať zľavu na test až 30€!
  • Koncoročné a maturitné vysvedčenia a ich preklady.
  • ..a hlavne chuť získať Top vzdelanie a zážitky na celý život.

Všetky dokumenty spolu s prihláškou následne odošleme na univerzitu. Po ich posúdení následne dostaneš buď podmienečné prijatie alebo oficiálne prijatie. Ak si už budeš istý svojim prijatím a hlavne rozhodnutím ísť na univerzitu do Británie, pomôžeme ti so žiadosťou o študentskú pôžičku a ubytovanie.

Kontaktuj nás pre viac info a radi ti poradíme ako ušetriť peniaze napr. na ubytovaní a ako dostať štipendium až 2000£. Za ostatný rok máme úspešnosť prijatých študentov cez nás: Dánsko 85%, UK 92%, Holandsko 87% a dokážeme to aj s tebou!