Podmienky prijatia na univerzitu v UK so Scandinavian study
Podmienky prijatia do Anglicka

Podmienky prijatia

Ak si budeš istý svojim rozhodnutím ísť na univerzitu do Anglicka alebo Walesu, pomôžeme nie len „vyšperkovať“ tvoju prihlášku tak, aby ťa vzaliMáme viac ako 92% úspešnosť prihlášok do UK a stovky spokojných študentov – a dokážeme to aj s Tebou! Takisto Ti pomôžeme aj s požiadaním o študentskú pôžičku a ubytovanie! 

Prihlášky zbierame už od septembra, deadline na prihlášky do UK je 15. január (vieme poslať prihlášku aj po tomto dátume) na väčšinu odborov a 15. október na medicínu, veterinárnu medicínu a zubarinu, ale čím skôr pošleme Tvoju prihlášku, tým väčšie budú Tvoje šance.

K prihláške budeš potrebovať:

  • Personal Statement – kvalitne vypracovaný motivačný list, s ktorým ti pomôžeme
  • Referencie – odporúčací list, či už od učiteľa, zamestnávateľa, ai.

Pre našich študentov Scandinavian study sme vybavili na konkrétnych partnerských univerzitách možnosť ako podmienku s certifikátom IELTS obísť. Absolvuješ náš test Oxford Online Placement Test a následne pohovor so zástupcom školy, resp. zmaturuješ z anglického jazyka na známku 2 a percentuálne budeš mať viac ako 85 % z ústnej odpovedeScandinavian study je oficiálnym registračným miestom na skúšku IELTS a len s nami môžeš získať zľavu na test až 30€!

…a hlavne chuť získať najlepšie vzdelanie a zážitky na celý život!

S vyplnením prihlášky a všetkými komponentmi Ti radi pomôžeme, a následne ju odošleme na univerzitu – a hlavne budeme s Tebou počas celého prijímacieho procesu až po odlet!

Rozumieme tomu čo robíme a ak si nechceš iba podať prihlášku, ale byť aj prijatý, daj nám o sebe vedieť#ŠtudiumVBritánii