Podmienky prijatia

Ak si budeš istý svojim rozhodnutím ísť na univerzitu do Anglicka alebo Walesu, pomôžeme nie len „vyšperkovať“ tvoju prihlášku tak, aby ťa vzali, ale takisto ti pomôžeme aj s požiadaním o študentskú pôžičku a ubytovanie! Máme viac ako 92% úspešnosť prihlášok do UK a stovky spokojných študentov – a dokážeme to aj s Tebou!

Deadline na prihlášky do Spojeného kráľovstva je 15. január (vieme poslať prihlášku aj po tomto dátume) na väčšinu odborov a 15. október na medicínu, veterinárnu medicínu a zubarinu, ale čím skôr pošleme Tvoju prihlášku, tým väčšie budú Tvoje šance.

K prihláške budeš potrebovať:

  • Personal Statement – kvalitne vypracovaný motivačný list s ktorým ti pomôžeme
  • Referencie – odporúčací list, či už od učiteľa, zamestnávateľa, ai.
  • Budeš potrebovať zdokladovať úroveň svojej angličtiny a to je možné dvoma sposobmi. Buď sa preukážeš jazykovým certifikátom IELTS, CAE, TOEFL (na ten ponúkame v spolupráci s British Council zľavu ), alebo je tu druhá možnosť. Pre našich študentov Scandinavian study sme vybavili na konkrétnych partnerských univerzitách možnosť ako podmienku s certifikátom IELTS obísť. Absolvuješ náš test Oxford Online Placement Test a následne pohovor so zástupcom školy, resp. zmaturuješ z anglického jazyka na známku 2 a percentuálne budeš mať viac ako 85 % z ústnej odpovedi). Scandinavian study je oficiálnym registračnym miestom na skúšku IELTS a len s nami môžeš získať zľavu na test až 30€!
  • Koncoročné a maturitné vysvedčenia s prekladmi
  • …a hlavne chuť získať nejlepšie vzdelanie a zážitky na celý život!

S vyplnením prihlášky a všetkými komponentmi Ti radi pomôžeme, a následne ju odošleme na univerzitu – a hlavne budeme s tebou počas celého prijímacieho procesu až po odlet!

Po posúdení prihlášok ti môže univerzita poslať:

  • Podmienečné prijatie – conditional offernajčastejšia odpoveď, podmienka je zvyčajne dosiahnuť istý priemer známok z maturinej skúšky
  • Bezpodmienečné prijatie – unconditional offerSi tam!

Kontaktuj nás a individuálne si prejdeme tvoj výber školy, odboru a mesta práve tak, aby najviac vyhovoval Tvojim predstavám a potrebám.