Odbory - scandinavianstudy.sk

Odbory

CEU Universidad Cardenal Herrera (Valencia)

Stránka školy:  https://www.uchceu.com/en

Čarovné mesto Valencia je tretie najväčšie mesto Španielska, ktoré sa nachádza na východnom pobreží a je známe svojou históriou a najväčším prístavom v stredozemnom mori. Mesto je zmesou architektúry a umenia, živých ulíc, nočného života a krásnych mestských pláží , kde môžeš ísť po škole relaxovať.  Naviac, príjemná atmosféra a pomerne málo turistov bude pre teba tým pravým miestom pre študentský život.

Univerzita ponúka odbory v oblasti zdravotníctva, architektúry, veteriny alebo gastronómie.

Health Sciences

Architecture

Veterinary

Gastronomy

 

CEU Universidad San Pablo (Madrid)

Stránka školy: http://www.uspceu.com/

Študuj v Madride na súkromnej univerzite, ktorá je jednou z naj prestížnejších španielských akademických inštitúcií, ktorá sa pravidelne umiestňuje medzi 5. najlepšími súkromnými univerzitami. Madrid je hlavným a zároveň najväčším mestom Španielska, škola leží v jeho centre. Madrid sa vyznačuje intenzívnou kultúrnou a umeleckou scénou a veľmi aktívnym nočným životom s krčmičkami, divadlami, kaviarňami takže pri svojom štúdiu sa nudiť určite nebudeš!

UNIVERSITY POLITHECNIC SCHOOL

ECONOMICS AND BUSINESS SCHOOL

SCHOOL OF LAW

SCHOOL OF PHARMACY

SCHOOL OF HUMANITIES AND COMMUNICATION SCIENCES

SCHOOL OF MEDICINE

 

Abat Oliba CEU (Barcelona)

Stránka školy: https://www.uaoceu.es/en/uao-ceu-experience

Barcelona sa nachádza na na pobreží Stredozemného mora na severovýchode Španielska. Barcelona je známa svojou architektúrou a toto krásne mesto je plné trhov, reštaurácií, obchodov, múzeí a kostolov. Jadro centra mesta, zamerané na Ciutat Vella („staré mesto“) poskytuje veľa zábavy, zatiaľ čo pláže mesta ti poskytnú čas na relax, slnko a ideálny priestor či už na učenie, alebo trávenie voľných aktivít. Univerzita ponúka kvalitné odbory v oblasti politiky, ekonomiky alebo psychológie.

Law and Political

Economic and business

Communication

Education and Humanities

Psychology