Štúdium v Austrálii
Prednáska na strednej skole

Štúdium v Austrálii

Štúdium v Austrálii ponúka študentom jedinečnú príležitosť získať vzdelanie svetovej úrovne a pracovať počas štúdia a po ňom v rozvinutom, ekonomicky silnom, multikultúrnom prostredí, obklopenom krásnymi plážami a úžasnou krajinou.

Získajte celosvetovo uznávané vzdelanie

Austrália má jeden z najlepších vzdelávacích systémov na svete. V skutočnosti americký rebríček najlepších krajín pre vzdelávanie v roku 2019 uvádza Austráliu ako šiestu najlepšiu krajinu na svete pre vzdelávanie. Sedem z austrálskych univerzít patrí medzi 100 najlepších univerzít v rebríčku QS World University Rankings 2020. 

Práca počas štúdia

Možnosť pracovať popri štúdiu je jedným z rozhodujúcich kritérií pre budúcich zahraničných študentov, ktorí si dokončujú svoj vzdelávací cieľ. Zahraniční študenti s platnými študentským vízom môžu počas štúdia odpracovať až 40 hodín za dva týždne (dvakrát týždenne) a na plný úväzok počas letných prázdnin.

Vychutnajte si vysokú kvalitu života

Austrália a austrálske mestá sa neustále radia medzi miesta, kde sa žije najlepšie na svete. Austrálska kvalita vzdelávania, zdravotnej starostlivosti, infraštruktúry a služieb je vysoko nad medzinárodnými priemermi. Austrália je pulzujúca a prívetivá multikultúrna krajina, ktorá rešpektuje, podporuje a oslavuje kultúrnu, náboženskú a jazykovú rozmanitosť. Imigranti predstavujú takmer 60 % populácie Austrálie za posledných päť rokov.

Zažite skvelý pobyt vonku

Austrália je domovom mnohých úchvatných pamiatok, ohromujúcej krajiny a prírodných divov, vrátane Veľkého bariérového útesu, ktorý je jediným živým tvorom na Zemi viditeľným z vesmíru, a exotickej divočiny s mnohými druhmi, ktoré nenájdete nikde inde na svete. Skúmanie najväčšieho pieskového ostrova na svete, opaľovanie a surfovanie na viac ako 1000 austrálskych plážach, turistika v niektorých z najväčších svetových národných parkov, či úžasné pláže sú len niektoré z nezabudnuteľných zážitkov, do ktorých sa študenti môžu ponoriť počas štúdia v Austrálii.

Zlepšenie pracovných vyhliadok po ukončení štúdia

Austrálske vzdelanie je uznávané a rešpektované na celom svete. Či už sa študent rozhodne uchádzať sa o prácu v Austrálii s dočasným absolventským vízom, alebo sa vráti do svojej domovskej krajiny, austrálske vzdelanie mu otvorí mnoho dverí. 

Štúdium v zahraničí sme zažili na vlastnej koži! Rozumieme tomu čo robíme a ak si nechceš iba podať prihlášku, ale byť aj prijatý, daj nám o sebe vedieť!