Štúdium v USA
Prednáska na strednej skole

Štúdium v USA

Štúdium v USA je skvelá životná skúsenosť a Spojené štáty americké ponúkajú študentom príležitosť získať svetovo uznávané vzdelanie na niektorých z celosvetovo najvyššie hodnotených univerzít. Viac ako 1 000 000 zahraničných študentov si vyberá USA za cieľ svojho štúdia.

Získajte celosvetovo uznávané vzdelanie – Jedným z najväčších dôvodov, prečo sa študenti rozhodnú študovať v Spojených štátoch, je povesť krajiny pre kvalitu vyššieho vzdelávania. 

Rok čo rok univerzity v Spojených štátoch dominujú rebríčkom univerzít. Viac ako polovica z 20 najlepších univerzít je v USA podľa rebríčka Times Higher Education World University Rankings, ShanghaiRanking’s Academic Ranking of World Universities a QS World University Rankings. Harvard, MIT a Stanford University sa neustále umiestňujú na prvých troch miestach!

USA je domovom mnohých ďalších prestížnych univerzít a vysokých škôl, ktoré ponúkajú špičkové možnosti vzdelávania a výskumu. USA má viac ako 4500 inštitúcií, ktoré ponúkajú vysokoškolské vzdelanie, a študenti majú veľa možností, ktoré vyhovujú ich záujmom a ašpiráciám. 

Zažite americký život

Spojené štáty americké s rozlohou 10 miliónov štvorcových kilometrov sú treťou najväčšou krajinou na svete. Niektoré z najpopulárnejších štátov, v ktorých sa ľudia rozhodnú žiť, sú California, New York, Texas a Florida.

Zlepšenie pracovných vyhliadok po ukončení štúdia

Americké tituly sú uznávané a rešpektované po celom svete. Študenti sa môžu rozhodnúť požiadať o prácu v USA s vízom Practical Training F1, na ktoré majú nárok na 12 mesiacov po ukončení štúdia, alebo sa môžu vrátiť do svojej domovskej krajiny. Americké vzdelanie im otvorí mnohé dvere k pracovným príležitostiam.

Štúdium v zahraničí sme zažili na vlastnej koži! Rozumieme tomu čo robíme a ak si nechceš iba podať prihlášku, ale byť aj prijatý, daj nám o sebe vedieť!