Štúdium vo Francúzsku so scandinavianstudy.sk
Prednáska na strednej skole

Ponuka škôl

NEOMA BUSINESS SCHOOL

Stránka školy – http://www.neoma-bs.com/en/

Štúdium je vo francúzskom alebo anglickom jazyku. Štúdium na NEOMA Business School ti zaručí, že dostaneš vzdelanie v oblasti manažmentu najvyššej možnej kvality v rámci EÚ a sveta. Škola tiež ponúka príjemnú atmosféru, ideálnu pre tvoje štúdium. Tri areály a ich infraštruktúra boli navrhnuté tak, aby sa študenti a profesori mohli spoločne rozvíjať v príjemnom, stimulujúcom prostredí.  NEOMA sídli v troch francúzskych mestách Reims, Paríž a Rouen.

NEOMA Business School Reims sa nachádza na dvoch miestach s moderným architektonickým štýlom, ktoré sú vzdialené len päť minút električkou. Areály sú vybavené najmodernejším výukovým vybavením: interaktívne tabule, simulačné miestnosti, obchodné miestnosti, jazykové laboratóriá, multimediálna knižnica a študentské miestnosti.NEOMA Business School Paris  sa nachádza v deviatom okrsku v srdci francúzskeho hlavného mesta.V komplexe, ktorý má až 1 500 m2 budeš pracovať v príjemnom, všestrannom a modernom areáli, v ktorom sú umiestnené študovne a nádherného nádvoria.

Areál NEOMA Business School Rouen je veľmi špeciálnym miestom nachadzajúcim sa v prírode. Areál je vybavený najmodernejším vyučovacím vybavením: trhová miestnosť, kancelárie študentskej spoločnosti, multimediálna knižnica, študentské životné oblasti atď.

Akreditácie EQUIS a AACSB.

NEOMA má takisto akreditáciu kvality AACSB a akreditáciu EQUIS. Keď škola získa AACSB akreditáciu, znamená to že poskytuje najlepšie možné manažérske vzdelávania v segmente univerzitného vzdelávania. Pedagógovia pôsobiaci v inštitúcii s AACSB musia venovať neustále svoju pozornosť inováciám a zlepšovaniu štúdijných manažérskych programov. AACSB akreditácia je známa po celom svete, ako najdlhšie fungujúca akreditačná organizácia, a je považovaná za najviac uznávanú formu odbornej resp. profesijnej akreditácie inštitúcie.

Inštitúcie, ktoré sú akreditované pod značkou EQUIS musia preukázať nielen vysoké všeobecné kvality vo všetkých dimenziách svojej činnosti, ale aj vysoký stupeň internacionalizácie. NOEMA sa zaradila do TOP 0,1% obchodných škôl na svete, a je jediná s oboma akreditáciami EQUIS a AACSB vo Švédsku. JIBS používa svet businessu ako základ vzdelávania a už počas školy si vytvoríte sieť kontaktov, nadobudnete praktické skúsenosti a osvojíte si obchodné kompetencie.

 

TOULOUSE BUSINESS SCHOOL

Stránka školy – http://www.tbs-education.fr/en

Ponúka špičkové obchodné vzdelanie pre viac ako 5.000 študentov a 2.000 stážistov v oblasti exekutívy a riadenia. Skola kladie dôraz, aby v študentovi prebudila analytické schopnosti, poskytla profesionálnu sieť a agilitu potrebnú na prispôsobenie, inováciu a predvídanie zmien v ich budúcom pracovnom prostredí.

TBS tvorí päť campusov, ktoré sa nachádzajú v srdci dynamických miest, ako sú Toulouse, Barcelona, ​​Casablanca, Paríž a Londýn. Táto aliancia s najvyššími akademickými inštitúciami a nadnárodnými korporáciami po celom svete,  ponúka širokú základňu pre bakalárske a postgraduálne programy: od bakalára po MSc, MBA, DBA a výkonné vzdelávanie. Programy sa vyučujú vo francúzštine, angličtine alebo španielčine a zahŕňajú odbory ako napr. Business, Management, Finance, Marketing a Letecký a Cosmic management.

TBS má takisto akreditáciu kvality AACSB a akreditáciu EQUIS!